Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Havířově se konal florbalový zápas roku. Organizátoři i hráči se báli, že už budou hrát bez fanoušků

  • Havířov,

V Havířově se konal florbalový zápas roku. Postavily se proti sobě dva prvoligové domácí týmy. TJ Slovan a Torpedo. Organizátoři, ale i hráči, měli až do poslední chvíle obavy, že kvůli opatřením budou hrát před prázdnou tribunou.

Nadšenci florbalu si užili velké prvoligové derby, mezi TJ Slovanem Havířov a Torpedem Havířov. Jednalo se o 4. kolo ligy. Organizátoři byli rádi, že prozatím nemuseli hrát před prázdnou tribunou.

Jakub Labuz, předseda TJ Slovan Havířov: “Dostali jsme na poslední chvíli nějaké informace, jak toto utkání pořádat. Proškolili jsme náš pořadatelský tým, abychom splnili kapacitu tak, aby všichni zúčastnění měli roušky, aby byla zajištěna dezinfekce. Věřím, že jsme se na to připravili dobře a ta kritéria, která nám Český florbal udává, že jsme je splnili.”

anketa: "Jsem neskutečně ráda, že zápas dneska proběhne, protože jsme se na něho těšili, protože hrají Slovan, Torpedo - oba dva havířovské týmy, tak to bude super."
Matěj Erbs, TJ Slovan Havířov: "Byli jsme na vážkách. Jsme strašně rádi, že to tak dopadlo, že diváci mohou tady být s nějakými opatřeními. Jsme rádi, že budeme hrát před plnou halou."
Pavel Bezděčík, Torpedo Havířov: "Pro každého sportovce, ať je to florbal, nebo jakýkoliv jiný sport, když tam není ta podpora fanoušků, to není prostě ono, zvlášť když je to derby. Bez fanoušků by to nebylo ono.”

Kluby si uvědomují, že vzhledem k situaci a chystaným opatřením, to bylo možná naposled, kdy měly podporu fanoušků.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy