Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Lidé si na magistrátu vyřídí své záležitosti jen v určité dny a hodiny

  • Havířov,

Kdo nemusí, ať na úřad nechodí. Opatření se dotkla i magistrátu. Pro veřejnost bude otevřen jen v pondělí a středu od 12 do 17 hodin.

Smyslem veškerých opatření je, aby se lidé neshlukovali a snížil se možný přenos nákazy. Proto opatření musel přijmout i magistrát.

Milan Menšík, tajemník magistrátu: “Takže pro veřejnost ta opatření, která byla přijata znamenají, že Magistrát města Havířova bude v pondělí a ve středu otevřen pro veřejnost od 12 do 17 hodin bez omezení a dojedeme všechny objednané občany, kteří byli objednaní před 8.10.2020.”

Museli jste zpřísnit opatření i co se týče zaměstnanců na úřadu? Budete se dělit, půlit, tak jak to bylo na jaře?

Milan Menšík, tajemník magistrátu: “Nebudeme se dělit, nepřijímáme žádné home office prozatím, protože si myslíme, že to není prozatím nutné. Hygienická opatření provádíme trvale. Vybavili jsme zaměstnance ochrannými štíty, rouškami, respirátory, kde je to potřeba. Myslíme si, že ta opatření jsou dostatečná, no a tu agendu musí také někdo zpracovat.”

Přesto vybídl byste občany, aby pokud to není nezbytně nutné na úřad nechodili, vyřídili si své záležitosti on-line, pokud to jde?

Milan Menšík, tajemník magistrátu: “Samozřejmě je to úplně ideální řešení. Pokud jde nějakou listinou formu vyřídit bez osobní účasti, tak já vyzývám všechny, aby se sem zbytečně nedostavovali, neshromažďovali, protože cílem přijatých opatření je, aby se minimalizoval kontakt jednotlivých osob.”BASIC ČR, z.s. - Karviná
Karviná
od 20 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

BASIC ČR, z.s. - Havířov
Havířov
od 20 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Jakub Glac - Petřvald
Petřvald
od 20 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků