Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Zdrogovaný muž šel s křížem po Havířově, předtím poničil hrob a později skákal pod auta

  • Havířov,

Poničil hrob a ukradl z něj kříž, se kterým se pak procházel ulicemi Havířova. Předtím ještě na hřbitově převrátil lavičky a odpadkové koše. Přivolaní strážníci zjistili, že muž je zdrogovaný. O hodinu později k němu vyjížděli znovu, skákal totiž pod auta a vyhrožoval, že se zabije. Vzápětí ho sanitka převezla do nemocnice.

Šel po ulici a nesl v ruce hřbitovní kříž. Ve čtvrtek v 5:41 si ho při projíždějí kolem Základní školy Frýdecká v Havířově všiml strážník v civilu. Moc dobře věděl, že jde zřejmě o problémového jedince a proto přivolal kolegy ve službě.

Bohuslav Muras, ředitel MP Havířov: "Vyslaná hlídka zjistila, že dotyčný je pod vlivem návykové látky. Při kontrole blízkého hřbitova na ul. Farská, Havířov – Bludovice, bylo zjištěno poškození náhrobku, doplňků hrobů, převrácené lavičky a před vstupem převrácené nádoby na komunální odpad. Následně se strážníkům F. K., roč. 1985 k tomuto činu doznal."

Jenže o hodinu později vyjížděli strážníci k tomuto muži znovu. Někdo jim oznámil, že na ulici Slezská se nachází muž, který skáče pod auta.

Bohuslav Muras, ředitel MP Havířov: "Vyslaná hlídka zjistila, že se jedná o stejného muže F. K., který byl ve špatném psychickém stavu a vyhrožoval, že se zabije."

Na místo proto byla přivolána sanitka, která dotyčného převezla k vyšetření do havířovské nemocnice.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků