Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Kino Centrum v Havířově mělo po dlouhé době opět plnou kapacitu

  • Havířov,

Návštěvníci kina musí při vstupu prokázat svou bezinfekčnost a mít ochranu dýchacích cest. Ani to je ale neodradilo, přijít se podívat na novou českou komedii. Kino Centrum tak po dlouhé době zažilo opět plnou kapacitu.

Takto zaplněné kino Centrum bylo v Havířově naposledy před pandemii. Do sálu přišlo 364 lidí, kteří si nechtěli nechat ujít dlouho očekávanou komedii od Patrika Hartla Prvok, Šampón, Tečka a Karel. Film už se promítal také v letním kině, kde přišel rovněž rekordní počet diváků.

Katarína Freislerová, uvaděčka: “Přišlo, protože jsem tam zrovna dělala, 650 lidí v ten den. Bylo to úplně plné. Bylo to fakt pěkné. Chodí podle mne i na jiné tituly, ale hlavně na horory a ty horory táhnou mladou i starší generaci. Já bych řekla, že se to rozjíždí velice dobře.”

Všichni návštěvníci kina musí prokázat bezinfekčnost. Což znamená předložení buď ukončeného očkování, nebo musí lidé doložit doklad o provedeném PCR, či antigenním testu.

Katarína Freislerová, uvaděčka: “Už neplatí čestné prohlášení.”

Stává se, že lidé přijdou a nemají to potvrzení, protože si myslí, že jim stačí čestné prohlášení?

Katarína Freislerová, uvaděčka: “Stává se to, určitě to není stoprocentní, že by lidé měli úplně všechno, ale oni to pochopí.”
anketa: “Já jsem takový kinomaniak, takže já jsem hodně čekala, kdy to bude konečně možné, takže já se těším velice.”

Nevadí vám, že musí být respirátory, prokazovat se o očkování, nebo testování?

anketa: “Já myslím, že jsem už na to zvyklá celkem. Je to tak všude. Prokazovat se očkováním, nebo nějakým testem. A ty respirátory, tak ano. Asi je to nutné, jsem na to zvyklá z práce. Takže to budu muset vydržet.”

anketa: “Já se přiznám, že jsem už četla několik knížek pana Hartla a na tento film jsem se velice těšila už od doby, kdy jsem se dozvěděla, že se bude natáčet. A kultura mi chyběla tedy hodně, protože ráda si občas zajdu do kina, divadla. Člověk je pořád v práci zavřený, takže rád změní prostředí, zažije něco nového, hezkého. Jak kultura, cestování, tak všechno, co bylo teď uzavřeno, mi strašně moc chybělo. Těšila jsem se, až to bude zase v normálu.”
anketa: “Těším se moc na film a na atmosféru také. Chyběli ti lidé i kultura.”
anketa: “My jsme se tady do kina dostali jakoby náhodou, že jsme šli kolem. Viděli jsme poutač a jelikož oba máme Patrika Hartla rádi, tak jsme neváhali a říkali jsme si, že si zajdeme do kina.”
anketa: “My se těšíme hrozně moc, protože v kině jsem byla naposledy asi před rokem a půl a ještě takhle skvělý film stojí za to vidět.”
anketa: “Já jsem po patnácti letech, takže pro mne je to vzácná chvilka a moc jsem se na to těšila.”

Lidé po shlédnutí filmu odcházeli z kina opravdu v dobré náladě.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy