Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

O předprodej vstupenek na Havířovské slavnosti je velký zájem

  • Havířov,

Už je jisté, že Havířovské slavnosti se budou konat. O vstupenky je v předprodeji velký zájem. Město věří, že dojde od září ještě k většímu rozvolnění a tím pádem bude moci slavnosti navštívit ještě větší množství lidí.

Velkolepou zábavu mohou lidé očekávat na letošních Havířovských slavnostech. Během dvou dnů se na pódiu vystřídají ty nejlepší české a slovenské kapely.

Jana Feberová (ČSSD), náměstkyně primátora: "Já si myslím, že si tam každý najde své. Ať už od Ewy Farne, přes No Name, Iné Kafe, Rybičky 48, Chinaski, Kryštof, Ben Cristovao pro ty mladší, Marek Ztracený. Já si myslím, že to je taková pecka. Děti budou mít tradičně Hopsalína, takže také bude o ně postaráno. Hradišťan, přijdou si na své i senioři. Bude to bezva zábava."

Lidé na slavnosti už se velice těší. Jak to bude s kapacitou a s předprodejem lístků?

Jana Feberová (ČSSD), náměstkyně primátora: “Kapacita od 1.8. je navýšená na sedm tisíc lidí na jeden den. My doufáme pevně, že ten balíček, který je nastartován a ten plán, jak to bude rozvolňováno, že to bude naplněno a že od 1.9. by to mělo být uvolněné úplně. Takže bychom mohli mít slavnosti ve větším počtu a tím pádem se dostane na každého, kdo bude mít zájem, tak si lístek koupí. Jinak ti, co budou první, tak lístky budou mít, nebo mají, protože prodej je spuštěn od 2.8. on-line. Už máme z MKS informaci, že už je čtyři tisíce lístků prodaných. Takže určitě lidé nemají na co čekat, protože potom budou bez lístků. Ale já doufám, že to bude tak, jak je to nachystáno a že se tam sejdeme všichni.”
Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy