Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Havířovské očkovací centrum opustilo prostory sportovní haly, nově se nachází v areálu nemocnice

  • Havířov,

Pět měsíců fungovalo ve sportovní hale Slavii velkokapacitní očkovací centrum. Nyní se očko stěhuje zpět do havířovské nemocnice. Konkrétně do budovy stravovacího provozu.

Zaměstnanci nemocnice měli v posledních dnech napilno. Museli přestěhovat očkovací centrum do nových prostor.

Irma Kaňová, PR manažer: "Očkovací centrum bude od 1. září fungovat v areálu nemocnice, konkrétně v budově stravovacího provozu, která je označena písmenem O. Značení je ale v prostorách celého areálu natolik výstižné a jasné, že to každý najde. A doporučujeme, aby všichni přicházeli z ulice Moskevská. Takže je to boční vjezd do areálu nemocnice tak, jak byli všichni zvyklí jezdit na testování.”
Renata Tydlačková, náměstkyně pro ošetřovatelskou péči: "Tak kapacita nového očkovacího centra bude 600 klientů a náročné to bylo hodně, ale díky týmu skvělých lidí a týmu, který zajistil skvěle logistiku, se nám to podařilo v průběhu dvou dnů, kdy jsme z velkého očkovacího centra přestěhovali věci, vybavení tady do menšího očkovacího centra.”

Očkovat se bude každý den, počítáte také s očkováním dětí?

Renata Tydlačková, náměstkyně pro ošetřovatelskou péči: “Očkovat se bude každý den, bude trochu upravena provozní doba, že v pondělí budeme začínat v 9 hodin. Počítáme s očkováním dětí. Zatím nám zůstávají pátky, ale může se stát, že třeba bude vypsaný i čtvrtek.”

Hala Slavie měla tu výhodu, že tam bylo velké parkoviště. Jakým způsobem budou moci lidé zaparkovat tady v areálu?

Irma Kaňová, PR manažer: “V areálu máme vyhrazená místa právě pro ty, kteří se přijdou očkovat, ale těch míst je jen několik. Takže v případě, že před budovou nebude volno, kde na parkování vyhrazená místa jsou, tak doporučujeme zaparkujte kdekoliv v areálu nemocnice, zdržíte se tady maximálně půl hodiny. Takže postavte se tak, aby jste nebránili vjezdu sanitek, ale neměl by být problém tady zaparkovat.”

I nadále platí, že se zájemci o očkování musí nejdříve zaregistrovat a mít rezervaci na daný termín. Nemocnice apeluje, aby lidé přicházeli na očkování ve stanovený čas a nechodili zbytečně s předstihem.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy