Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Oprava hlavní tepny v Havířově přináší problémy v křižovatce v centru města

  • Havířov,

Práce na posledním úseku opravy hlavní tepny Havířovem opět pokračují. Což přináší problémy v dopravě. Město se bude snažit ještě dohodnout s investorem, aby vylepšil značení. Apeluje ale na řidiče i chodce, aby pravidla dodržovali.

Práce na výměně povrchu na Hlavní třídě v Havířově už měly být dokončeny. Investor ale řešil problém se zhotovitelem. Nyní oprava opět pokračuje. To však přináší nemalé komplikace zejména v křižovatce v centru města.

Bohuslav Niemiec (KDU-ČSL), náměstek primátora: "Jednáme s investorem a se zhotovitelem, aby to dopravní značení, které tu je, ještě bylo dopřesněno. Protože tady vznikají nebezpečné situace. Tak, aby pruh, ve kterém jezdí autobusy dolů směrem k magistrátu, byl oddělen od odbočovacího pruhu směrem ke Komerční bance.”

To však není jediná komplikace. Řidiči nerespektují značení a vjíždějí do pruhu, který je určen jen pro průjezd autobusů. Chodci pak přecházejí přes přechod, který je uzavřen. Tím blokují plynulost provozu a hlavně riskují.

anketa: "A kde máme chodit? Tu přes tu trávu, nebo jak? Přes ten zadní přechod? No tak bohužel, riskujeme.”
anketa: "Já jsem dneska jela autobusem a vystoupila jsem až u městského úřadu, protože tady nikde nestojí a zase jsem musela jít zpátky pěšky. No bude to hezké, musíme to vydržet.”

Práce na poslední etapě rekonstrukce potrvají do 13. října.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. - železnice Dolní Lutyně
Dolní Lutyně
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail