Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Emma Lehotská se stala vítězkou mezinárodní soutěže Miss Reneta 2021

  • Havířov,

V pátek se konal další ročník soutěže Miss Reneta 2021. Na trůn nakonec usedla dívka ze Slovenska Emma Lehotská. My vám nyní ukážeme, jak celý galavečer probíhal a přidáme i střípky ze zákulisí.

V těchto nádherných modelech se poprvé na galavečeru ukázaly divákům všechny finalistky 28. ročníku Mezinárodní soutěže dívek středních škol Miss Reneta 2021 s podtitulem Hvězdy, hvězdám. Na dívky čekalo pět disciplín, během kterých předvedly svůj šarm, své pohybové či řečnické dovednosti. Každá měla také svého patrona, který jim držel palce. My jsme finalistky vyzpovídali ještě těsně před samotným začátkem galavečera.

Už jsi někdy vystupovala před takovým publikem? Ten sál bude plný.

anketa: finalistky Miss Reneta 2021: “Před takovým publikem určitě ne, bude to pro mne premiéra, tak doufám, že to všechno vyjde. Moje přednost? To je těžká otázka, takhle posoudit samu sebe, ale řekla bych, že moji předností bude výška a dlouhé vlysy a doufám, že i osobnost.”
anketa: finalistky Miss Reneta 2021: “Já si myslím, že nejdůležitější je určitě úsměv. To je hlavní na celém večeru a potom, jak budeme mluvit do mikrofonu, jestli budeme sympatické porotě. Já se nejvíce těším na začátek na společenské šaty. Ty jsou nádherné.”
anketa: finalistky Miss Reneta 2021: “Doufám, že všechno vyjde tak, jak jsme si nacvičili a nejvíce se těším na celkovou atmosféru, na diváky, jak tam budou konečně sedět v publiku a budou nám fandit. Má silná stránka je úsměv pihy a neobvyklé vlasy. Přijedou určitě rodiče. Mamka, taťka, bráška, kamarádky a přijedou mne podpořit i lidé z vesnice z Dolních Domaslavic.”
anketa: finalistky Miss Reneta 2021: “Přijedou mne podpořit rodiče a sestra, protože jsem ze Slovenska a je tam karanténa, tak alespoň rodiče. Myslím si, že má silná stránka je můj úsměv a mezery mezi zuby.”
anketa: finalistky Miss Reneta 2021: “Pokusím se okouzlit úsměvem určitě, vystupováním, pokusím se působit mile a uvidíme, jak to dopadne. Popřála mi celá rodina a spousta kamarádu mi drží palce a budou se dívat na živý přenos.”

Hned v úvodu finále se rozdávaly první tituly. Miss Reneta internet se stala dívka s číslem čtyři Klaudia Grófová. Titul Miss Foto si pak odnesla finalistka s číslem pět Emma Lehotská.

O moderování celého galavečeru se postaral tradičně Vladimír Hron, kterého doplnila zpěvačka Olga Lounová.

Vladimír Hron, moderátor, zpěvák: “Téma je úžasné, protože to spojení, ať už showbusinessu, sportu, businessu obecně s těmi dívkami vyznívá velice zajímavě a věřím, že divákům se bude také líbit a obecně je vždy dobré, když máme nějaký vzor. Nějaký model, ke kterému vzhlížíme.”

Za nácvikem choreografie už 27 let stojí Pavel Bauer, pro kterého se Miss Reneta stala srdeční záležitostí.

Pavel Bauer, choreograf: “Holky jsou klidné, nikdo neprudí zbytečně. Musím říct, že ty nácviky probíhaly v naprostém klidu, šlo to, jak po másle. Myslím, že jsou chápající, šikovné a talentované a to půjde vidět i na tom výsledku.”

Hodnotit dívky mohli diváci během přestávky.

anketa: “Jednoznačně dvojka. Já mám rád snědé typy, cestuji na Ukrajinu a ta je jim nejvíc podobná, to je jednoduché.”
anketa: “Nejvíce je hezká šestka a líbilo se mi to tu vážně hodně.”
anketa: “Já tady chodím každý rok, musím říct, že se mi líbí všechny slečny, ale nejvíce sedmička.”
anketa: “Mně se líbí číslo 8, zdá se mi taková výjimečná, hezká. Pro mně je nejlepší.”

Titul Miss Reneta publikum si nakonec odnesla dívka s číslem 11 Laura Pavelicová.

Kartami vždy může ještě zamíchat poslední disciplína a tou je promenáda v plavkách. Po té už měla ve svých rukou vše porota, v jejímž čele zasedal primátor Havířova Josef Bělica.

Josef Bělica (ANO), primátor Havířova, předseda poroty: “Favoritku svou mám. V současné chvíli by ještě nebylo fér to prozrazovat, ale všechny dívky jsou dneska strašně vyrovnané. Myslím, že to porota bude mít strašně těžké. Jsem nesmírně rád, že se to podařilo, jsem rád, že se nám daří realizovat kulturní akce, které jsme měli naplánované. My jsme samozřejmě hledali ty termíny, posouvali do poslední chvíle a jsem rád, že se je daří organizovat.”

Jakmile dívky přišly v nádherných šatech k závěrečnému defilé, bylo rozhodnuto.


Terezie Kubinová, II. Vicemiss MISS RENETA 2021: “Mě to zaskočilo, protože holky byly úžasné a já jsem si nebyla úplně sebou jistá. Když vyhlásili mé jméno, já jsem nevěřila a jsem moc ráda.”
Klaudia Grófová, I. Vicemiss MISS RENETA 2021: “Já jsem to nečekala. Když vyhlásili číslo čtyři, tak jse mi do očí hrnuly slzy. Ustála jsem to, ale stále to rozdýchávám. Nejsilnější zážitek byl ten konec. Bylo to dojemné, honosné.”
Emma Lehotská, MISS RENETA 2021: “Určitě jsem to nečekala, měla jsem jiné favoritky, ale jsem velmi šťastná, je to úžasná zkušenost a děvčata byla všechna skvělá. Užily jsme si to naplno. Doporučuji každé dívce se přihlásit.”

28. ročník soutěže Miss Reneta 2021 je u konce. Jeho zhodnocení jsme nemohli nechat na nikom jiném, než na řediteli, kterým je Libor Lenčo.

Libor Lenčo, ředitel soutěže Miss Reneta: “Já bych chtěl poděkovat zejména našim finalistkám, protože se tématu Hvězdy, hvězdám zhostily opravdu hvězdně. Já jsem nadšený, protože s ročním odkladem se nám povedlo myslím velkolepé dílo. Diváci byli spokojení i naši hvězdní partneři, kteří s námi tady nemohli úplně býti, tak naše finalistky potěšili. Jsem přesvědčen, že tento galavečer patřil k těm nejkrásnějším, ale i nejhvězdnějším.”
Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Dolní Lutyně
Dolní Lutyně
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry