Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Totální kolaps dopravy v Havířově! Opravuje se silnice na velkém kruhovém objezdu

  • Havířov,

Havířov se v pondělí ráno probudil do dalšího dopravního kolapsu. Ředitelství silnic a dálnic totiž začalo v noci s bleskovou opravou jednoho jízdního pruhu na velkém kruhovém objezdu. Na příjezdu k němu se tvoří dlouhé kolony. Někteří řidiči si stěžovali, že tam stáli skoro hodinu.

Hlavní třída v Havířově je ucpaná v obou jízdních pruzích ve směru od obchodního domu Elán, až po velký kruhový objezd na výjezdu z města. V koloně stojí i autobusy, které pravděpodobně naberou zpoždění.

Anketa: "Celé okolí velkého rondelu stojí. Kolona se téměř nehýbe. Zpočátku jsme ani nevěděli, co se na tom kruhovém objezdu děje. Zkoušeli jsme si cestu zkrátit z Orlovské ulice kolem Tesca na Šumbark, ale zřejmě jsme nebyli jediní, a tak jsme uvízli i tady v dlouhé koloně."

Ředitelství silnic a dálnic začalo ve 2:00 hodiny v noci s opravou jednoho jízdního pruhu na velkém kruhovém objezdu. Stroje vyrazily na kruhový objezd ve směru od Ostravské ulice na Hlavní třídu.

Jan Rýdl, mluvčí ŘSD: "Všem řidičům se samozřejmě za obrovské komplikace na kruháči omlouváme. Bohužel, jinak to udělat nešlo. O víkendu jsme nemohli práce začít, protože nejsou v provozu tzv. obalovny. (Výrobny asfaltu, pozn. red.)"

Někteří řidiči si ale stěžovali, že v koloně stáli dobrou hodinu. Oprava by měla být hotová do dnešních 18:00 hodin.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy