Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Havířovští strážníci zadrželi muže, který v drogerii ukradl pokladnu

  • Havířov,

Jen pár minut byl na útěku muž, který v Havířově ukradl v drogerii pokladnu. Strážníkům se pachatele podařilo chytit, kasu ale u sebe už neměl. Lup městská policie našla díky všímavému svědkovi ve vchodu jednoho domu.

Nepříjemnou chvilku zažily prodavačky v drogerii Teta v Havířově-Podlesí. Ve středu v devět hodin ráno vtrhl do prodejny muž, vytrhl jednu z kas a i s penězi utekl. Prodavačky ihned volaly na městskou policii a řekly, kterým směrem pachatel běžel.

Libor Morcinek, 1. zástupce ředitele MP Havířov: “Ten běžel kolem Terasy, tak to naše dispečerka nahlásila a díky tomu, že paní prodavačka sdělila i dobrý popis toho pachatele, tak tam hlídka, která se zrovna pohybovala v okolí, uviděla muže v modré bundě, který běžel, ale už bez pokladny. Zadrželi ho a ztotožnili a pomohl i svědek, který viděl, že něco odhodil v nějakém přilehlém vchodu, tak se tam šli podívat a našli pokladnu i s finanční hotovostí. Celé se to předalo policii ČR.”

Kladl ten pachatel nějaký odpor, nebo ne?

Libor Morcinek, 1. zástupce ředitele MP Havířov: “Ne, on byl tak udýchaný, že ne.”

,Prodavačky nechtěly o incidentu mluvit. Zákazníci byli překvapení.

anketa: “Jsem překvapená, víc k tomu nemůžu říct. Neřeknu na městě, ale tady?”
anketa: “Ta dnešní doba je, já říkám, doba temna. To, co se dneska děje, to nebývalo. Co na to říct? Je třeba, aby ten metr byl přísnější, aby měli všichni respekt ze zákonů. Dneska si každý myslí, že si může dovolit co chce a podle toho to taky tak vypadá.”

Policie v Havířově řeší ještě další případ. Minulý týden došlo k loupežnému přepadení této sázkové kanceláře. Po pachateli policie pátrá.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy