Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Spolek Tulipán uspořádal v Horní Suché velkou prázdninovou párty

Odpolední prázdninovou párty se spolkem Tulipán si užily děti i dospělí. V amfiteátru se na pódiu vystřídaly různé soubory, ať už taneční Velká náruč, což je spolek z Horní Suché, v krojích se předvedl také soubor Suszanie, nechybělo balónkové vystoupení, přijel i Jan Bendig a pozvána byla i kapela Gipsy Mucha.

Tereza Sadok, spolek Tulipán: “Je to naše první akce, kterou děláme ve spolupráci s obcí. Obec nás finančně podpořila, pomohla nám to zorganizovat. Tato akce už měla být minulý rok. Tím, že jsme už měli nasmlouvané nějaké umělce, tak jsme to přesunuli na letošní rok. Za měsíc, když pustili všechna opatření post covidová, tak se nám podařilo uspořádat tuto akci."

anketa: “My budeme vystupovat se Šmouly a s cikánským tancem, pak moderní tanec.”
anketa: “Jde nám to dobře, nacvičovali jsme to chvilku a jde nám to dobře.”
anketa: “My jsme přijeli z Vítkovic. Moc jsme se těšili na to po tak dlouhé době.”
Jan Lipner (STAN), starosta Horní Suché: “My jsme tuto akci opravdu výjimečně pouze podpořili. Hlavním organizátorem je spolek Tulipán, což je skupina nesmírně aktivních lidí, kteří nám tady jednak provádějí sociální služby, starají se o ty naše nejmenší a dnes mají před sebou první velkou akci. Já jsem nesmírně rád, že se tato aktivita projevila, protože konečně už nejsme sami, kdo organizuje akce.”
Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy