Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Horní Suché se konal tradiční Den jubilantů

V Dělnickém domě v Horní Suché se konal opět Den jubilantů. A jelikož se v loňském roce kvůli covidu akce nemohla uskutečnit, letos se v sále během dvou dnů sešili i oslavenci za rok 2020.

Pro jubilanty byl zvolen tradiční program, a to zejména v podobě vystoupení dětí z obou mateřských škol, základních škol a nechyběl ani pěvecký sbor Chórek. A co vlastně chtěla obec tímto společným setkáním jubilantům říct?

Josef Žerdík, místostarosta obce Horní Suchá: “Tak samozřejmě jim popřát, ukázat jim, že si jich vážíme a jsme rádi, že nám předali tu Horní Suchou v takovém stavu, jak nám ji předali a máme je rádi.”

Na Den jubilantů přišla se svou rodinou i paní Aurelie Štefková, která v letošním roce slaví 90 let.

Aurelie Štefková, jubilantka: “Já mám ráda lidi a hlavně děcka a když jdu po cestě a potkám v kočárku děcka, tak já jsem tak ráda, jak ho vidím. Jsem strašně ráda a už se těším na ty děcka, co tu budou dělat.”
Dagmar Švédová, dcera jubilantky: "Je to výborné pro ty oslavence, hlavně ty starší. Určitě mají z toho radost a je to povzbuzení pro ně a je to krásné prostě, že ta obec se věnuje těm starším. Někteří nemají rodinu, tak to oslaví alespoň s tou obcí.”

Tradice Dne jubilantů sahá až do roku 1993.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy