Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Horní Suché přivítali jedenáct nových občánků

V Dělnickém domě už podruhé v tomto roce uspořádali vítání občánků. Tentokrát se slavnostní dopoledne konalo dokonce pro 11 dětí a jejich rodiny. Jen v září se narodilo šest miminek.

Josef Žerdík, místostarosta Horní Suché: “Je to akce, která je hodně příjemná a má to obrovský přínos jak pro obec, tak pro společnost, protože každý příchod nového občánka má hodně příjemného. Jak pro tu rodinu, tak pro všechny ostatní. V tomto krásném sále je vždy přichystán nějaký krátký kulturní program a budou je vítat jejich budoucí starší spolužáci. Dostanou nějaké dárky budou, mít zápis do obecní kroniky. Proběhne příjemný den ve společnosti malých miminek a občanů Horní Suché.”
Karel Skotnica, rodič: “Určitě to pro nás znamená hodně. Malá se nám narodila před čtyřmi týdny z neděle na pondělí v noci. Už v neděli přes den o sobě dávala vědět. Večer jsme jeli do porodnice a za hodinu a půl byla na světě. Je to pro nás krásný přírůstek do rodiny. Syn bude mít sestru a jsme prostě šťastní.”
Michaela Skotnicová, rodič: “Je to pro nás taková vesnická sešlost. Nás to baví, protože my jsme vesničani. Nejsme z města. Všichni se tady sejdeme z té Horní Suché. Je to takové příjemné a navíc v této době hloupé, kdy člověk má strach vůbec někam přijít, nic se nekoná. Takže důležité to pro nás je.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy