Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Klub hornických důchodců Dolu František má na letošní rok velké plány

Členové Klubu hornických důchodců Dolu František Horní Suchá se mohli opět sejít na výroční členské schůzi, aby zhodnotili uplynulé období, ale hlavně seznámili členy, jaké akce je čekají v letošním roce.

Roman Konopka, předseda klubu: “Je to úžasné, že jsme se mohli letos prozatím sejít, protože v roce 2020 jsme měli jen havířský bál a v roce 2021 byly čtyři akce. Na dnešní členské schůzi budu hodnotit rok 2019, kdy se konaly všechny akce a byli jsme tady všichni spolu a chci také poděkovat všem členům, kteří se podíleli na těch akcích.”

Pro letošní rok má klub naplánováno deset společných velkých akcí. Ať už je to smažení vaječiny, den horníků jubilantů, či loučení s létem. Rok pak zakončí vánoční besídka.

Velmi důležitým členem je kronikář, který zachycuje veškeré střípky z dění v klubu.

Karel Mareš, kronikář: “Na letošní rok se moc těším i ve svých velkých, starých letech, protože máme hodně naplánovaných akcí s klubem i samostatně. Vždy je taková skupina lidí z tohoto klubu a jezdíme třeba Praha, Kutná Hora, Český Krumlov, Morava na ochutnání vína. Je to nádhera.”

V letošním roce se plánuje spousta akcí. Budete chodit?

anketa: “Určitě ano. Těším se hlavně na nějaké výlety v přírodě, zámky, kulturní akce.”

Během celého odpoledne si měli senioři opravdu co říct. Nechybělo dobré jídlo a pití. Nezapomněli ale také uctít minutou ticha památku svých členů a přátel, kteří v posledních dvou letech zesnuli.

Nahlásit chybu


K tématu
Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail