Karvinský talent 2017

  • 8:56,
  • Karviná ,

V sále městského domu kultury předvedli svůj pěvecký talent finalisté 11. ročníku prestižní soutěže Karvinský talent.

Samotná soutěž byla rozdělena do čtyř kategorií podle věku přihlášených soutěžících. Všem zpěvákům i zpěvačkám se dařilo velmi dobře, podali obdivuhodný výkon.

Porota složená z muzikantů, sbormistrů, uměleckých vedoucí i ze zástupců měst a obcí neměla jednoduchý úkol. Vybírala z každé kategorie tři nejlepší a rozhodovali opravdu maličkosti. První místo v první kategorii vyhrála Johana Žofie Muchová. Porotě i divákům zazpívala písničku Umět mít rád.

V druhé kategorii zvítězila Ema Marchewková z karvinského gymnázia. Vystoupení s živou kapelou před diváky si prý hodně užila. V Karvinském talentu se o úspěch pokoušela už dříve.

V pořadí třetí vítězství si ze soutěže odnáší zpěvačka s krásným hlasem Adéla Ferencová z karvinské ZŠ Cihelní a to ve třetí kategorii.

Čtvrtou kategorii vyhrála Kristýna Kolárová ze střední školy Prostřední Suchá. Ta se také stala absolutní vítězkou celé soutěže. Karvinského talentu se účastnila popáté, doma má sbírku třetích míst.

Pomyslnou třešničkou na dortu byla živá kapela, která každého soutěžícího doprovázela. Členem doprovodné kapely byl i několikanásobný vítěz dřívějších ročníků Karvinského talentu Przemyslav Orzsulik. I když tentokrát nezpíval, trému a nervozitu pociťoval.

Vítězové si odnesli krásné věcné dary, včetně vstupenek na festival Colours of Ostrava a hlavně spoustu zážitků. Některé ještě přibudou, jeden z porotců - skladatel Jiří Krhút zajistil pěti vybraným dětem nahrávání v rozhlase. Gratulujeme.
Tragédie v Oradur-Sur-Glane / výstava

05.02. 16:00 - 14.01. 18:00
Havířov, Památník Životické tragédie, Havířov-Životice

Podmalby na skle / výstava

19.02. 16:00 - 31.12. 18:00
Karviná, Výstavní síň, Karviná

Obrázky z dějin Petřvaldu / výstava

07.03. 16:00 - 28.02. 18:00
Karviná, Technické muzeum Petřvald

Střední odborná škola managementu a práva, s.r.o.
Karviná
od 10 000 Kč do 10 000 Kč

Detail

Neovize SL s.r.o.
Karviná
od 44 500 Kč

Detail

BimBo hračky s.r.o.
Karviná
od 10 500 Kč do 14 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků