Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V ČR odstartoval Týden sociálních služeb

  • Karviná,

Tento týden se města v našem kraji připojila k celorepublikové akci nazvané Týden sociálních služeb, ve kterém se veřejnosti prezentují všechny stacionáře, služby a činnosti organizací. Například v Karviné odstartoval Týden sociálních služeb soutěžní výstavou.

V průběhu života se kdokoliv může dostat do situace, ve které si se bez pomoci neobejde. V takovém případě se může obrátit na nejrůznější organizace a spolky, které pomocnou ruku nabízí. Většina z nich se také pečlivě připravovala na celorepublikový Týden sociálních služeb a to prostřednictvím například dnů otevřených dveří nebo jako v Karviné i společnou soutěžní výstavou Otevřená srdce, šikovné ruce.

Martin Smužová, vedoucí soc.služeb Karviná: “Ten Týden sociálních služeb vyhlašuje Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR a my jako město jsme se k nim připojili.”

Výstava obsahuje výrobky čtyř kategorií - senioři, zdravotně postižení, skupina děti mládež a rodina a osoby hendikepované. Z každé porota vybrala ten nejlepší.

anketa, návštěvníci výstavy: “ Mě se líbí všechno, hlavně ty vyšívané obrázky.” “To je prostě něco neskutečného, jak dokážou něco takového vytvořit ve svém věku.”

Završením Týdne soc. služeb bude v Karviné ocenění pracovníků v sociální oblasti a předání cen vítězům výrobků soutěžní výstavy.

Kreativitu a nápady organizací a spolků mohou lidé obdivovat v pondělí a úterý od 10-17 hodin, ve středu od 10 do 12 hodin.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy