Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Karviné technické služby před zimou nezahálí

  • Karviná,

Karvinské technické služby mají před zimou pořádně napilno. Všichni pracovníci jsou v terénu zaměstnáni nejrůznějšími úkony, od dokončování oprav chodníků, přes vánoční zdobení města až po úklid spadaného listí.

Pracovníky karvinských technických služeb mohou vidět obyvatelé města hned na několika místech při různých činnostech a úkolech současně. Stihnout toho před zimou musí ještě hodně.

Zbyněk Gajdacz, ředitel TS Karviná: “Máme co dělat, sešlo se nám více prací teď ještě. Dokončujeme některé záležitosti, které jsme rozpracovali v létě.”

Týká se to například oprav chodníků, jeden z nich se dělá na ulici Br. Veverkových v Karviné Hranicích.

Zbyněk Gajdacz, ředitel TS Karviná: “Zároveň nás pro elektrikáře čeká nasvětlení přechodu na ulici Bohumínské a co je nejdůležitější, nás už trochu tlačí čas pro přípravu vánočního nasvětlení pro celé město.”

Pokračuje se také v údržbě veřejné zeleně, jako jsou nutné ořezy keřů a větví a nastal čas také na sběr spadaného listí.

Emil Dostál, vedoucí provozu údržby TS Karviná: “Sbíráme to strojově, sekačky se sběrem, plus fukar, který to vyfoukává z pod aut a nedostupných míst to popadané listí.”

Pracuje se také v Karviné-Ráji u autobusových zastávek, tady se mění stará a nevyhovující stříška za novou. Likvidace staré stříšky bude ukončena během příští týdne, pak bude potřeba vykopat a zabetonovat nové patky. Vše hotovo by mělo být do půlky listopadu, záleží na počasí.

Nahlásit chybu


K tématu
Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail

Z + M Logistics, spol. s r.o. - Orlová
Orlová
od 7 388 do 12 313 Kč/měsíc

Detail

Ing. Alexandra Lisztwanová - polyfunkční dům Orlová
Orlová
od 120 do 135 Kč/hod.

Detail