Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karviná má svou mobilní aplikaci

  • Karviná,

Karviná se připojila k městům, jejichž informace z webových stránek najdou lidé i ve svých chytrých telefonech prostřednictvím jednoduché aplikace. Kromě toho spustilo město také možnost odebírat aktuality e-mailem.

Najít důležitá čísla a kontakty na pracovníky úřadu, prohlédnout si aktuální zprávy z dění ve městě nebo se dozvědět, kdy se konají farmářské trhy. Tohle a mnohem víc dokáže ve svém mobilu najít každý, kdo si stáhne jednoduchou aplikaci Město Karviná.

Šárka Swiderová, mluvčí Karviné: “Pracuje se v tom podobně jako na webové stránce, kdekoliv a kdykoliv si vyhledáte jakoukoliv službu, kterou magistrát dělá, ale jsme schopni poslat i zprávu, která vás upozorní na nebezpečí.”

anketa, uživatelé aplikace: “Aplikace města Karviné je užitečná, vnímám to v této fázi jako první krok.” “Myslím si, že by měla být interaktivnější, a přizpůsobena dnešním trendům, třeba rezervační systém by byl ideální do této aplikace uzpůsobit.”

Kdo raději pracuje s webovými stránkami, může se tam zaregistrovat pro odběr novinek.

Šárka Swiderová, mluvčí Karviné: “Cokoliv aktuálního na stránky dáme, tak se automaticky systémem pošle do zvoleného mailu. Tam je třeba jednodušší instalace na rozdíl od těch mobilů, ale ty zprávy potom budete dostávat pravidelně v čase, ve kterém je město bude pravidelně vydávat.”

Prozatím projevilo zájem o novou službu kolem stovky stálých odběratelů informací.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy