Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinské seniory pobavila Zuzana Bubílková

  • Karviná,

V Karviné se místní senioři setkali s první dámou politické satiry Zuzanou Bubílkovou. Ta se v besedě věnovala hlavně povolební situaci, ale také prozradila to, co seniory zajímalo z jejího života.

Známá herečka, televizní novinářka, publicistka a moderátorka převážně politických debat a satir Zuzana Bubílková přijela pobavit karvinské seniory a také odpovědět na spoustu dotazů z jejího života. Většina obecenstva ráda vzpomíná na její pořad s Miroslavem Šimkem S politiky netančím nebo Politické harašení.

anketa, senioři: “Léta ji znám, tak uvidím, v čem pokročila.” “Mě se líbí, ještě jak vystupovala se Šimkem, ale i tak v pohodě to je.”

Zuzaně Bubílkové senioři už dopředu připravili pár otázek.

Zuzana Bubílková, moderátorka: “Jsou tam otázky: Co já a vaření, co já a počítače, co já a politika.”

Politika je nedílnou součástí života paní Bubílkové a v debatě se proto otevřelo i povolební téma.

Zuzana Bubílková, moderátorka: “To si myslím, že mám o čem mluvit, protože jsem dělala předvolební rozhovory se všemi hlavními představiteli politických stran, dokonce jsem musela si nastudovat všechny programy, řeknu vám, ještě doteď z toho mám noční “okamůry”.

Politiku sleduje a ráda komentuje už 27 let a stále ji to baví. Není až tak známé, že se Zuzana Bubílková ráda věnuje manuální práci, v poslední době je to výroba šperků.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy