Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na silnici v Karviné vyhasl další život

  • Karviná,

V Karviné vyhasl na silnici ve čtvrtek ráno život jednašedesátileté ženy, která přecházela vozovku mimo vyznačený přechod. Stalo se to na velmi frekventované silnici u házenkářské haly. Jde o druhou smrtelnou nehodu v krátké době, na začátku října zemřela pod koly auta také starší chodkyně.

Tragicky začalo dušičkové ráno v Karviné-Novém Městě. Jednašedesátiletá žena tady zemřela při přecházení silnice mimo vyznačený přechod pro chodce.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR: “Kolem půl sedmé ráno jsme přijali oznámení o dopravní nehodě na ulic Havířské. Řidič jel ve směru k nádraží v levém jízdním pruhu. Jednašedesátiletá žena mu vešla do jízdní dráhy a došlo ke střetu.”

Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK: “Zraněná utrpěla vícečetná poranění a zasahující lékař musel u postižené konstatovat smrt.”

Dechová zkouška u řidiče a zkouška na přítomnost drog byla u řidiče negativní. Podobný scénář smrtelné nehody se stal na začátku října na tř. 17 listopadu. I tady šlo o velmi frekventovanou silnici, kde chodci často riskují.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR: “Apelujeme, aby opravdu využívali vyznačené přechody pro chodce a nehazardovali se svým životem.”

Vyšetřování tragické nehody si převzala služba kriminální policie. Také se hledají svědci, kteří nehodu viděli, aby se přihlásili na linku 158.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků