Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinští házenkáři vyhráli poslední domácí zápas

  • Karviná,

Karvinští extraligoví házenkáři zvládli své poslední letošní utkání před domácím publikem na výbornou. Soupeře z Hranic nepustili od začátku hry do vedení a náskok i přes mírné problémy udrželi až do konce.

Karvinští extraligoví házenkáři potěšili své fanoušky vyhraným posledním letošním domácím zápasem. V neděli porazili Hranice 32:26.

Miroslav Nedoma, hráč HC Baník Karviná: “My jsme věděli, co budou hrát Hranice, byli jsme na ně připraveni, ze začátku se nám hodně dařilo, utekli jsme na rozdíl sedmi branek, pak jsme hůř bránili, tak se dotáhli.”

Po poločase se oba týmy trochu přetahovaly o vítězství, nicméně karvinští měli hru až do konce pod kontrolou. I když chyby se našly.

Marek Michalisko, trenér: “My neproměníme obrovské množství šancí, to nás srazilo i v Brně minulé kolo, kde jsme nedali obrovské množství šancí, což nás stálo dva body, dneska jsme to ještě vybojovali a vyhráli jsme.”

Házenkáře čeká ještě jeden odvetový zápas v Brně.

Michal Brůna, hráč HC Baník Karviná: “Určitě to bude náročné, Brno změnilo trenéra, vím, jak se hraje bez trenéra, my tam pojedeme, zkusíme se na ně připravit a oni teď jsou každým zápasem lepší a lepší, ale doufám, že to zvládneme.”

Prozatím se Karviná pohybuje na čtvrtém až pátém místě v tabulce, podle trenéra je škoda dvou ztracených bodů, které by Karvinou katapultovaly ještě víš.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy