Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Karviné jezdí šest nových autobusů MHD

  • Karviná,

V Karviné jezdí šest zbrusu nových celonízkopodlažních ekologických autobusů. Pro cestující jsou komfortnější, úspornější a mají i lepší vybavení, podívejte se.

Cestující převáží po Karviné nově těchto šest krasavců. Zástupci vedení města je převzali od místního dopravce přímo na autobusovém nádraží. Nové autobusy znamenají nejen komfortnější cestování, ale jsou i úspornější a vybavenější.

Jakub Vyvial, ředitel divize osobní dopravy 3ČSAD: “ Novinkou v autobusech jsou vnitřní informační panely, které na jedné části prezentují nejbližší zastávky dané linky a na druhé bude probíhat informační kampaň města.”

A není to jediná novinka, další se objeví na jaře.

Tomáš Vavřík, generální ředitel 3ČSAD: “My tady v ČSAD Karviná budeme osazovat nové strojky, budou online od mikroelektroniky. Cestující budou mít informace i dispečink, kde se autobusy pohybují.”

Nové autobusy si pochvalují i řidiči.

Tomáš Badura, řidič: “Je to i vstřícný krok k našim cestujícím, kteří jsou starší, imobilní, bude to pro ně pohodlné to cestování autobusy a hlavně doufám, že vydrží v co nejlepším možném stavu po dlouhou dobu.”

Obsazenost nových autobusů je zhruba 80 cestujících. Na své trasy se dostaly hned po slavnostním předání.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy