Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Novým primátorem Karviné je Jan Wolf z ČSSD

  • Karviná,

První náměstek primátora Karviné Jan Wolf byl na mimořádném zastupitelstvu města zvolen novým primátorem. Ve funkci vystřídal Tomáše Hanzla, který se stal na loni na podzim poslancem sněmovny Parlamentu České republiky.

Karviná má od 8. ledna nového primátora. Stal se jím ekonomický a investiční náměstek Jan Wolf. Ve funkci střídá Tomáše Hanzla, který Karvinou vedl od roku 2006 a který se loni na podzim stal poslancem sněmovny Parlamentu České republiky,

Tomáš Hanzel, bývalý primátor Karviné, člen Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR: “ Já odcházím s pocitem dobře vykonané práce. Jsme si udělali rekapitulaci posledních 11 let a ta čísla hovoří jasně. Udělali jsme desítky obrovských investičních akcí, Karviná a její ráz se absolutně změnila od základu.”

Nový primátor Jan Wolf byl u všeho, co se ve městě od roku 2006 budovalo a měnilo, celou dobu zastával funkci náměstka primátora a tak ví, na čem je třeba zapracovat a co dokončit.

Jan Wolf, primátor Karviné: “Výhodou pro mě je, že jsem tady těch 11 let byl a to město znám dokonale. máme tady rozpracované velké projekty, které bych rád dotáhl do zdárného konce a to je rekonstrukce krytého bazénu, oprava tří domů na náměstí a Kosmos.”

Před novým primátorem je do podzimních komunálnich voleb spousta úkolů a výzev, je ale připraven je zvládnout a na funkci se těší.

Jan Wolf, primátor Karviné: “Je to změna, obrovská pocta, i když vím, že je to pouze deset měsíců, já se budu snažit tu funkci vykonávat tak, jak nejlépe budu umět a věřím, že to bude ve prospěch obyvatel Karviné.”

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy