Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinské fotbalisty připravuje nový trenér

  • Karviná,

Hned na začátku ledna zahájili prvoligoví fotbalisté Karviné intenzivní zimní přípravu pod vedením nového trenéra Josefa Muchy. V minulém týdnu se k týmu přidal i nový asistent Ivan Kopecký, který před vánočními svátky skončil jako hlavní kouč v Jihlavě.

Hřiště sportovního centra Kovony s umělým trávníkem slouží od začátku ledna prvoligovým fotbalistům k zimní přípravě. Na fotbalisty dohlíží nový trenér Josef Mucha, který vystřídal ve funkci Jozefa Webra a před pár dny se do přípravy zapojil i nový asistent trenéra Ivan Kopecký, který sem přišel z Jihlavy.

Josef Mucha, hlavní trenér MFK Karviná: “Blíže jsme se neznali, každý máme svoji představu, zatím se poznáváme, myslím, že se dobře doplňujeme.”

Šestitýdenní příprava je proložená i přípravnými duely a na konci ledna čeká fotbalisty ještě soustředění. V prvních třech týdnech se fotbalisté soustředí hlavně na kondici a tréninky s míčem.

Josef Mucha, hlavní trenér MFK Karviná: “Každý trénink se snažíme na něco zaměřit, ať už je to obranná fáze, útočná fáze, posuny, takže je to hodně o taktice, co bychom chtěli hrát.”

Josef Mucha dosud fungoval v týmu jako asistent, roli trenéra přijal rád, i když je to role náročnější na organizaci a klade na něj větší zodpovědnost.

Josef Mucha, hlavní trenér MFK Karviná: “Jsem rád, že jsem tu šanci dosal..máme 4 23

Pavel Eismann, kapitán MFK Karviná: “Motivace je obrovská, protože chceme zůstat v té lize a uděláme proto maximum a já věřím, že se nám to podaří a zachráníme se.”

Naplno se jarní část HET ligy rozběhne 17. února zápasem v Mladé Boleslavi.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy