Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinské Centrum pro rodinu Sluníčko slaví 15 let

  • Karviná,

Karvinské Centrum pro rodinu Sluníčko oslavilo 15. narozeniny. Za dobu své existence rozšířilo spektrum svých služeb a činností tak, aby každý rodič odcházel se svým dítětem domů spokojen. Oslava narozenin se neobešla bez dortu, svíček a krásných dárků.

Centrum pro rodinu Sluníčko už 15 let nabízí v Karviné své služby a aktivity rodičům a jejich nejmenším.

Lenka Kalniková, vedoucí centra: “V současné době funguje herna a k tomu jsou nabízeny kvalitní programy, které jsou zaměřeny na psychomotorický rozvoj dítěte a rozvíjíme vztah, kdy rodič s dítětem společně něco vytváří a mají společné zážitky.”

Každé narozeniny, a zvláště ty významné, se musí oslavit. Oslava se neobešla bez krásného dortu, sfoukávaly se svíčky, zpívalo se narozeninové přání Sluníčku a také se rozbalovaly dárky. O to se postaraly samy děti, maminky ale rády asistovaly a pomáhaly.

anketa, klientky centra: “Chtěla bych popřát Sluníčku hodně štěstí, ať má spokojené klienty a dětem ať se tady líbí.” “My tady chodíme do Veselé notičky se synem a popřála bych mu hodně spokojených maminek a dětí.”

Dnes v Centru pro rodinu Sluníčko pracuje 14 zaměstnanců na plný úvazek, centrem ročně projdou stovky rodin. Rodiče si pro své dítě může vybrat z mnoha aktivit ve čtyřech střediscích. Základem je centrum s kroužky hudebního nebo pohybového charakteru už od batolecího věku.

Nahlásit chybu


K tématu
Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail