Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Extraligoví hráči HCB Karviná trénují s dorostenci

  • Karviná,

Karvinští extraligoví házenkáři se kromě soustředění se na co nejlepší výsledky nejvyšší soutěže věnují i mladším a méně zkušeným hráčům. Pravidelně s nimi trénují a pilují různé herní techniky. Například pro dorostence jsou takové lekce velkým přínosem.

Na palubovce karvinské házenkářské haly se každou středu večer potkávají extraligoví házenkáři s mladšími hráči. Právě pro ně je takový společný trénink velkým přínosem.

Michal Brůna, hráč HCB Karviná: “Tady hráči poradí těm mladším a je to velké plus pro ně, že ty středy se můžou pomlátit pořádně s chlapama.”

Jan Užek, hráč HCB Karviná: “Co natrénují s námi, tak můžou převézt ve své lize, což si myslím, že je super, že k tomu došlo.”

Mladí jsou za každý takový osobní kontakt na hřišti se špičkovými hráči vděční.

Patrik David, hráč HCB Karviná: “Jakmile trénujeme s Áčkem, tak máme větší zkušenosti, je to rychlejší, tvrdší a lepší pro nás pro všechny.”

S tím souhlasí i brankář Jakub Pavlín.

Jakub Pavlín, hráč HCB Karviná: “Zkušenost od Nema je velká pro mě, protože nikde jsem tak v profesionální úrovni nebyl, přístup je super a ano, je to pro m přínos velký.”

Áčkoví házenkáři se na svá utkání připravují intenzivně, tréninků mají až osm týdně. Momentálně se chystají na nedělení utkání, kdy je o půl jedenácté čeká těžký soupeř - lídr tabulky Talent Plzeň.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy