Ples karvinské OPF láká čím dál více návštěvníků

  • 19. února 2018,
  • 15:00,
  • Karviná,
  • Monika Danková

Sál karvinského Obecního domu Družba patřil páteční večer Obchodně podnikatelské fakultě, která tady pro své studenty, kantory i absolventy uspořádala reprezentační ples. Na něm nechyběla tradiční tombola se zajímavou cenou děkana fakulty.

Reklama

V široké nabídce nejrůznějších plesů a tanečních zábav, které k zimě neodmyslitelně patří, ani letos nechybělo pozvání na již tradiční reprezentační ples obchodně podnikatelské fakulty. Uskutečnil se v sále Obecního domu Družba. Někteří ples navštívili úplně poprvé, jiní si tuto příležitost nenechali ujít po zážitcích z minulých ročníků.

anketa, studentky: “Čekáme zábavu, setkání s kamarády, které tu máme.” “Jsme na plese poprvé, doufám, že se pobavím, když jsem prvňačka.”

Daniel Stavárek, děkan fakulty: “Mě těší především to, že jsme ten ples vyprodali za jeden den a těch tři sta účastníků, se kterými počítáme, je velké uspokojení.”

V tombole ani letos nechyběla cena děkana. Zatímco loni si vítěz převzal koloběžku, letos odjela jedna z výherkyň na jízdním kole. Nabízí se otázka, jaká cena se objeví příští rok.

Daniel Stavárek, děkan fakulty: “Pořád je ještě dost jednostopových vozidel, můžeme se vrátit ke skútru, k motorovému kolu, .k autu než se dostaneme, to uplyne ještě hodně let.”

Návštěvníci plesu se dobře bavili na parketě i mimo něj. Výborná atmosféra vládla třeba u fotokoutku. Někteří z návštěvníků se těšili hlavně na dobu po půlnoci.
LAMA Plus s.r.o.
Karviná
od 17 000 Kč do 20 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Vítkovický jez je opraven

Více PR článků
Zavřít reklamu