Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ples karvinské OPF láká čím dál více návštěvníků

  • Karviná,

Sál karvinského Obecního domu Družba patřil páteční večer Obchodně podnikatelské fakultě, která tady pro své studenty, kantory i absolventy uspořádala reprezentační ples. Na něm nechyběla tradiční tombola se zajímavou cenou děkana fakulty.

V široké nabídce nejrůznějších plesů a tanečních zábav, které k zimě neodmyslitelně patří, ani letos nechybělo pozvání na již tradiční reprezentační ples obchodně podnikatelské fakulty. Uskutečnil se v sále Obecního domu Družba. Někteří ples navštívili úplně poprvé, jiní si tuto příležitost nenechali ujít po zážitcích z minulých ročníků.

anketa, studentky: “Čekáme zábavu, setkání s kamarády, které tu máme.” “Jsme na plese poprvé, doufám, že se pobavím, když jsem prvňačka.”

Daniel Stavárek, děkan fakulty: “Mě těší především to, že jsme ten ples vyprodali za jeden den a těch tři sta účastníků, se kterými počítáme, je velké uspokojení.”

V tombole ani letos nechyběla cena děkana. Zatímco loni si vítěz převzal koloběžku, letos odjela jedna z výherkyň na jízdním kole. Nabízí se otázka, jaká cena se objeví příští rok.

Daniel Stavárek, děkan fakulty: “Pořád je ještě dost jednostopových vozidel, můžeme se vrátit ke skútru, k motorovému kolu, .k autu než se dostaneme, to uplyne ještě hodně let.”

Návštěvníci plesu se dobře bavili na parketě i mimo něj. Výborná atmosféra vládla třeba u fotokoutku. Někteří z návštěvníků se těšili hlavně na dobu po půlnoci.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy