Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V ženském hokeji rozhodly o titulu nájezdy

  • Karviná,

Extraligovým hokejistkám Karviné patří už poněkolikáté titul vicemistryň České republiky. Na domácím ledě prohrály ve finálové sérii s pražskou Slavií 1:2. O vítězi rozhodly až samostatné nájezdy.

Extraligové hokejistky Karviné se mohu pyšnit titulem vicemistryň republiky, první příčka jim unikla jen o vlásek, o vítězi ve finále totiž rozhodly nájezdy. I když jde o velký úspěch, zklamání bylo po utkání znát.

“Já si myslím, že vyhrál šťastnější, ne lepší, protože oba ty zápasy jak na Slávii, tak tady, nebyly rozhodnuty v normální hrací době, i po prodloužení to byla remíza a rozhodují nájezdy, to je strašně těžký,” vysvětlil Josef Štoudek, trenér HC Býci Karviná - ženy.

Adéla Škrdlová, hokejistka HC Býci Karviná: “Mě přijde trochu škoda, že se finále hraje na nájezdy a že se nehraje do té chvíle, než se dá gól v prodloužení.”

Nikola Tomigová, hokejistka HC Býci Karviná: “Bohužel, no, chyběl kousek, letos to zas nevyšlo, tak už příští rok, doufejme, že to otočíme konečně tu kartu.”

Karviná si na titul Mistryň České republice sáhla v roce 2013, o rok později ho obhájila. Je jediným rovnocenným partnerem pro pražskou Slávii, žádný jiný tým se o titul nepřetahuje tak dlouho, jako právě Karviná.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy