Finalistky soutěže Miss Karvinsko se připravují

  • 15:44,
  • Karviná ,

I letos dostaly vdané ženy a maminky na mateřské příležitost vyzkoušet si, jaké to je bojovat o korunku krásy v soutěži Miss Karvinsko 2018. V této soutěži vůbec nezáleží na proporcích nebo věku, ale na celkovém charisma a šarmu. My jsme finalistky zastihli na zkoušce svatebních šatů.

Vdané i svobodné ženy, maminky s dětmi, mladé i zralé  se i letos mohly přihlásit do již tradiční soutěže Miss Karvinsko. O vítězce i letos rozhodnou jiné priority než u klasických soutěží krásy.

"Nejsou žádné kritéria jako věk, výška, proporce, váha, ženy mohou být vdané, mohou mít děti nebo můžou být svobodné a bezdětné. Na ženách se hodnotí přirozený šarm a vtip," vysvětlila Lucie Dudíková, organizátorka soutěže.

I tak budou dívky a ženy procházet několika disciplínami, jednou z nich je i prezentace svatebních šatů, které si finalistky už vybraly.

"Některé dámy ještě nejsou vdané, takže si vyzkouší, jaké to je být modelkou a nevěstou a jiné jsou vdané, takže si připomenou ten úžasný den," dodala Dudíková.

Výběr těch správných šatů se ale řídí určitými kritérii.

"Řídíme se hlavně typologií toho člověka, individuálně se věnujeme každé zvlášť a snažíme se podle postavy, výšky a podle toho, co ta finalistka si bude přát," vysvětlila Jana  Körmendyová, pracovnice salonu.

Sedmý ročník finále Miss Karvinsko proběhne 7. prosince v městském domě kultury od 16 hodin. Nově bude moci veřejnost, která se na finále dostaví, rozhodnout svým hlasováním o tom, která z finalistek získá titul Miss Karvinsko publikum.
Tragédie v Oradur-Sur-Glane / výstava

05.02. 16:00 - 14.01. 18:00
Havířov, Památník Životické tragédie, Havířov-Životice

Podmalby na skle / výstava

19.02. 16:00 - 31.12. 18:00
Karviná, Výstavní síň, Karviná

Obrázky z dějin Petřvaldu / výstava

07.03. 16:00 - 28.02. 18:00
Karviná, Technické muzeum Petřvald

Střední odborná škola managementu a práva, s.r.o.
Karviná
od 10 000 Kč do 10 000 Kč

Detail

Neovize SL s.r.o.
Karviná
od 44 500 Kč

Detail

BimBo hračky s.r.o.
Karviná
od 10 500 Kč do 14 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků