Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinské ženy tvořily v kreativní dílně anděly

  • Karviná,

V karvinské regionální knihovně vznikali pod rukama šikovných žen krásní andělé. Vyrobit si je mohly pod vedením zkušené výtvarnice v kreativní dílně pro hravé dospěláky, kterou knihovna pořádá pravidelně.

Regionální knihovna se na jedno odpoledne stala místem, kde prostor dostala kreativita a zručnost a to v rámci pravidelné aktivity nazvané Kreativní dílna pro hravé dospěláky.

"V rámci dílniček si účastnice vyrobí výrobek, který si odnesou domů, hezky využijí svůj volný čas a současně poznají nové lidi," vysvětlila Pavla Siudová, knihovnice.

Výtvarnice Erika Ráková přinesla všechno, co bylo  k výrobě andělů potřeba.

"Hlavičky jsou vatové, křidýlka je krajka vysekávaná, sukýnky jsou z pavučinky, je to jednoduché," řekla výtvarnice.

Trochu hůř šla výroba mašliček, výsledek ale jak vidíte stál za to,.

anketa: účastnice kreativní dílny: "Pro mě je velmi náročné, takové titěrné, navíc neumím s tou pistolí, takže to není legrace bych řekla." "Mě se tu pracuje fantasticky, ta paní, která nás učí, to je něco nádherného." 26

A vyráběli se i andělé ze sádrové formy.

"Už mám dva anděly, teď namaluji vlásky a křídla," popsala účastnice akce.

Andělé už dotvářejí u každé účastnice doma krásnou vánoční atmosféru. Pokud si chcete i vy zkusit něco vyrobit v kreativní dílně, máte příležitost, další setkání se uskuteční v centrální regionální knihovně v Mizerově 24. ledna v 15,30 hodin. Vyrábět se bude valentýnské srdíčko.

Nahlásit chybu
Úklid WAWA s.r.o.–Karviná
Karviná
od 3 000 do 10 000 Kč/měsíc

Detail

BĚLA - služby s.r.o. - okres Karviná
Karviná
od 3 000 do 13 000 Kč/měsíc

Detail