Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Karviné staví další workoutové hřiště

  • Karviná,

V Karviné staví další workoutové hřiště. Sloužit bude široké veřejnosti už letos na jaře. Je doplněno i o prvky pro Spartan race, zdolávat překážky tady mohou i vyznavači tohoto druhu sportu.

V Karviné bude už brzy lidem k dispozici nové workoutové hřiště. Workoutové hřiště staví město v areálu Loděnice, jde o místo, kde Karviňáci tráví rádi volný čas.

Na rozdíl od workoutového hřiště, které stojí od roku 2014 v Dubině, má i některé prvky navíc.

"Může se cvičit z workoutu, je tam něco i ze Spartan race, je tady skupina lidí, kteří tyto závody dělají, takže je tam atrakce i pro ně, je multifunkční, takže kdokoliv chce, dneska víme, že to hřiště v Dubině je využívané, takže něco podobného bude i na Lodičkách," řekl náměstek primátora Lukáš Raszyk.

Nové hřiště na Lodičkách město začalo stavět na sklonku loňského roku, za finanční podpory jendoho z místních supermarketů. Prozatím se ale nesmí používat.

"Je ještě zakázáno tam cvičit, protože čekáme na teplejší počasí, chybí tam tartan dopadová plocha, aby se dalo na tom bezpečně cvičit. Jakmile se oteplí, únor, březen, tak se budeme snažit to dodělat," dodal náměstek.

Celorepublikové i mezinárodní závody ve workoutu se budou pořádat stejně jako doposud tedy v areálu lesoparku Dubina.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy