Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinští sportovci se mohou těšit na novinky

  • Karviná,

Karvinská městská sportovní společnost STaRS připravuje na letošní rok hned několik novinek. Ve fitcentru se sportovci mohou těšit na nové posilovací stroje, rodiče mladých fotbalistů na novou tribunu a investovat se bude i do oprav šaten nebo klubové místnosti.

Pro karvinské amatérské i profesionální sportovce připravila městská sportovní společnost STaRS hned několik vylepšení na sportovištích i v jejich zázemí. Nachystané jsou investice i technologické, které běžný uživatel a návštěvník sportovních zařízení pouhým okem neuvidí. Těšit se mohou návštěvníci fitcentra na nové posilovací stroje a nejen to.

"Máme naplánované dva obrovské stroje včetně vstupní rozšířené věže, která po 15 letech provozu dosluhuje. Dále máme připravenou investici v podobě nové šatny, budeme pokračovat v rekonstrukcích šaten na zimním stadionu, to samé budeme rekonstruovat áčkovou šatnu pro házenkáře," prozradil ředitel společnosti STaRS, Petr Dyszkiewicz.

Velká investice se připravuje i na fotbalovém hřišti na Bažantnici. Přibude tady nová tribuna pro veřejnost a diváky.

"My se společností STaRS spolupracujeme řadu let, postupnými krůčky se snažíme vylepšovat toto sportoviště pro komfort jak mladých hráčů tak jejich rodičů, jsme rádi, že tady ta tribuna vyroste, protože to je potřeba," řekl mluvčí MFK Karviná Adam Januszek.

Velkou změnou projde i Stars klub.

je to místnost, která je pro veřejnost, oslavy, školení, prodejní akce, zázemí hotelu, když tu máme třeba badmintonové turnaje, je to místnost, kterou zrekonstruujeme, bude nová včetně nového přístupu do sociálního zázemí již z místnosti, nebude se muset vycházet ven," vysvětlil ředitel.

Dokončena by měla být do března letošního roku. 

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy