Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinští fotbalisté ladí formu v rámci zimní přípravy

  • Karviná,

Karvinští prvoligoví fotbalisté stále ladí formu v rámci zimní přípravy. V pátek je čeká poslední přípravný zápas proti polskému soupeři a už 9. února hostí v rámci 20. kola ve slezském derby Opavu.

Trénování venku na hřišti, v posilovně a také zlepšování kondice třeba kruhovým tréninkem v tělocvičně klubu patří k pravidelným činnostem karvinských prvoligových fotbalistů v rámci zimní přípravy. Jde o první zimní přípravu pod vedením trenéra Norberta Hrnčára, který karvinský tým vede od podzimu.

"Myslím, že je to podobné v těch prvoligových klubech, že se tam něco podobného odvíjí. Vždycky záleží na počasí, tuto zimu to bylo extrémně náročné, ale je perfektní, že jsem byli týden ve Slovinsku a tam jsme udělali hodně práce," řekl  Norbert Hrnčár, trenér MFK Karviná.

"Snažíme se nacvičit co chce náš nový trenér. Každý se těší na mistrovské utkání, trénujeme bohužel na umělce, ale převážně jsme na hřišti, takže je to dobrý," řekl hráč MFK Tomáš Wágner.

V týmu se objevilo šest nových hráčů,  jeden z posledních je fotbalista ze Srbska.

"Ta fluktuace byla dost velká, dost hráčů odešlo, i dost přišlo, ten čas je krátký, ale snažíme se to dennodenně dávat dohromady a dávat tomu formu, abychom na tu ligu byli připraveni a tu náročnou  jarní část zvládli," dodal trenér.

První utkání jarní sezony se uskuteční v sobotu 9. února od 15 hodin na městském stadionu v Karviné-Ráji.

"Čeká nás pikantní zápas s rivalem z Opavy, půjde o Slezské derby, takže fanoušci si přijdou na své. Vstupenky prodáváme od středy do pátku za zvýhodněné ceny, bližší informace jsou na klubovém webu. Kromě toho všechny fanoušky zveme tento pátek, kdy v 15 hodin na hlavním stadionu v Ráji hostíme polský tým GKS Tychy, půjde o poslední prověrku před jarním startem ligy," zve na utkání fanoušky mluvčí MFK Adam Januszek.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy