Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Petr Kotvald zavzpomínal v Karviné na Sametovou revoluci

  • Karviná,

Karvinská taneční Oldies party proběhla letos ve znamení oslav 30. výročí Sametové revoluce. Speciální byla v tom, že hostem byl známý zpěvák Petr Kotvald, který shodou okolností 17. listopadu roku 1989 vystupoval právě v Karviné.

Taneční Oldies party má v Karviné svou tradici a stala se vyhledávaným zdrojem zábavy zvlášť u střední generace. Ta letošní se nesla ve znamení výročí listopadových událostí a výzdoba sálu tomu také byla uzpůsobena.

"Návštěvníci dostali trikolory, placky s OF, máme výzdobu, kterou vymyslely kolegyně, jsou to hesla, která byla používaná v období, kdy se u nás vše měnilo," řekla Olga Humplíková, ředitelka MěDK.

Organizátorům se podařilo získat na tuto akci i speciálního hosta - Petra Kotvalda, který právě 17. listopadu před třiceti lety vystupoval v karvinském domě kultury. 

"Našli jsme v kronice, že Petr Kotvald byl u nás přesně 17. listopadu 89, tak nás napadlo, jestli by to nešlo zopakovat po 30 letech. Byli jsme přijati s naším návrhem," dodala Humplíková.

"To bylo skoro dojemný, když jsem se to dozvěděl, protože já si to vůbec nepamatuji a vůbec jsem netušil, kde jsem 17. listopadu 89 byl. Takže jsem vděčný, že jsem si vyplnil bílé místo ve svých dějinách," usmál se zpěvák.

Koncert Petra Kotvalda i celou amtosféru taneční akce si návštěvníci užívali naplno.


Slezské divadlo za výlohou

Slezské divadlo se připojilo k výzvě Oživené výlohy pražského souboru Cirk La Putyka a za sklem uzavřeného nákupního centra Slezanka v centr...

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků