Karvinská kapela Clustter si nadělila vánoční dárek, vydala svůj první videoklip

  • 13:20,
  • Karviná ,

Teď vám představíme poměrně mladou kapelu Clustter. I když vznikla teprve před dvěma lety, jejími členy jsou zkušení muzikanti.

Petr, Martin, Luděk a Pavel. Čtyři zkušení muzikanti, kteří hrávali a hrají v různých kapelách, různé žánry. Osud a přátelství je ale svedli dohromady a před dvěma lety založili novou karvinskou kapelu Clustter.  

"Sešli jsme se kluci, kteří jsme dřív aktivně hrávali a rozhodli jsem se, že na stará kolena ještě něco zkusíme. Jsme čtyři členové, Martin kytara a skladatel, hlava kapely, Pavel  -bubeník, baskytara Luděk, známého z kapely Allscapones a já Petr kytara, zpěv. Zkoušíme tady v Hard Cafe, což je takové podhoubí rockového světa metalového, šéfuje tady tmu Petr Janko, který tomu hodně přispívá," popsal kapelu zpěvák Petr Klíma.

jejich tvorba se nedávno rozrostla i o zdařilý videoklip k písni Rutina.

"Kapela Clustter se rozhodla, že si udělá videoklip, točili jsme ho v Hard Cafe. Klip nám udělal Digas. Určitě ho znají lidé, co se kolem hudby točí. To zázemí pro muzikanty je v Karviné výborné," pochvaluje si Martin Petráš, frontman kapely.

Videoklip kapela zveřejní na svém facebooku a na svých webových stránkách. V jejich repertoáru najdete pár převzatých věcí například od kapely Annihilator, většinou ale hrají svou vlastní tvorbu. Zpívají převážně česky, ale i anglicky. Teď v prosinci je  čeká první vystoupení mimo Karvinou, svou tvorbu představí v ostravském Baráku v rámci tour Rock bez hranic.

Kapela Clustter má jedno velké vánoční přání. Doufá, že jejich tvorba zaujme co nejširší spektrum posluchačů a jejich fanouškovská základna poroste.
Farma Bezdínek s.r.o.
Karviná
od 18 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

EUROLINE s. r. o.
Karviná
od 30 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků