Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Rekonstrukce krytého bazénu je za dveřmi, zastupitelé Karviné schválili poslední kroky

  • Karviná,

Příprava areálu bývalého OSP, odpuštění nájemného živnostníkům nebo finanční dar z rouškomatu pro ADRU- to byla témata, kterými se zabývali zastupitelé Karviné na svém 15. zasedání. Na programu byla také konečná fáze přípravy rekonstrukce krytého bazénu.

Zastupitelé Karviné se sešli ve velkém sále OPF na svém v pořadí 15. zasedání. Zařazen byl bod programu z mimořádné schůze radních, která se týkala odpuštění nájemného živnostníkům, kteří podnikají v nebytových prostorech statutárního města Karviné a také  realizace rekonstrukce krytého bazénu.

Jan Wolf, primátor Karviné:“ Máme vybranou firmu, zhotovitele stavby, máme připravené finanční krytí a věřím tomu, že v krátkém čase začne stavba se začne realizovat."
Petr Dyszkiewicz, ředitel STaRS Karviná: “My na STaRSu jsme připraveni, kdy bazénové vany jsou již díky koronaviru vypuštěny a my provádíme veškeré likvidační práce tak, abychom pro firmu, která vyhrála výběrové řízení, už nic z naší strany nezdržovali.”


Dalším bodem programu 15. zasedání zastupitelstva města bylo schválení investičního záměru přípravy a realizace nevyužívaného areálu OSP.

Lukáš Raszyk, náměstek primátora Karviné: “My jsme schválili záměr přípravy zóny OSP, respektive žádosti o dotaci, kdy je koupě a hrubá příprava. Bude se řešit terén, který se zkulturní a přivedení sítí na pozemek."

Zastupitelé také schválili finanční dar v podobě výtěžku z rouškomatu pro humanitární organizaci ADRA. Částku cirka 200 tisíc korun využije ADRA na podporu dobrovolnictví pro seniory v Karviné.
STYLE Company s.r.o. - Havířov
Havířov
od 91 Kč/hod.

Detail

ORKA systems, s.r.o. - pracoviště Ka
Karviná
od 30 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Ristorispetto s.r.o. - Karviná
Karviná
od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků