Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karviná informuje o dění ve městě prostřednictvím několika webových stránek i aplikací

  • Karviná,

Informace o dění v Karviné a aktuální zprávy najdou obyvatelé města i jeho návštěvníci nejen na úřední desce nebo na oficiálním webu města. Karviná má hned několik informačních kanálů, které se životem ve městě zabývají.

www.karvina.cz. To jsou hlavní oficiální webové stránky Karviné, kde se občané města a také turisté dozví všechny nejdůležitější hlavní aktuality a informace jak o magistrátu, tak o dění ve městě.

Lukáš Hudeček, mluvčí Karviné: “Nově jsme také připravili webovou stránku www.karvinainfo.cz, která se má věnovat turistice, kultuře a také stravování. To stravování aktuálně připravujeme.”

Pro obyvatele města Karviná, ale i pro turisty je k dispozici také mobilní aplikace Karviná Info a to jak pro Android, tak pro Apple.

Jan Stuchlík, správce ICT Magistrátu města Karviné: “Aplikace obsahuje i push upozornění z městského rozhlasu Karviná. Aplikace pořád vyvíjíme, také zde stále přibývá nový obsah."
Informace doplněné i videi a fotografiemi najdou také lidé na sociálních sítích. Oblíbená je facebooková stránka Karviná- oficiální stránka města https://cs-cz.facebook.com/karvina.oficialni.stranka.mesta/

Martina Orgoníková, pracovnice vztahů k veřejnosti oddělení Kanceláře primátora: Díky facebooku města máme spoustu podnětů jak ve zprávách tak v komentářích od lidí.”

Lukáš Hudeček, mluvčí Karviné: “Těch stránek je mnohem více, nově také www.mojekarvina.cz, kde najdete ty nejzajímavější projekty, které město připravuje, můžete tam také dát své návrhy a hlavně, dozvíte se informace o největších projektech.”

O projektech města se dozvíte i na stránce www.karvinavsemideseti.cz, podrobnosti tam má například Karvinské moře nebo se dozvíte více o Srdcařích města.

Nahlásit chybu
Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail