Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Aloisie Goluchová z Karviné oslavila 101. narozeniny

  • Karviná,

Krásných 101 let oslavila obyvatelka Nového domova v Karviné Aloisie Goluchová. Gratulanti ocenili její vitalitu a veselý přístup k životu.

Oslavenkyně je rodačkou z Karviné a na Karvinsku strávila celý svůj život. S manželem žila 49 let. Má 5 vnoučat, 8 pravnoučat a jednoho prapravnuka.

Jaroslava Goluchová, snacha oslavenkyně: “Babička pracovala v Prioru, jezdila s výtahem jako výtahářka. Je to strašně šikovná paní, veselá, ráda jezdila na výlety, nepila, nekouřila a ráda se bavila. Měla dvě dvě sestry, bratra. Vdala jsem se za jejího syna, kterého měla jediného.

Aktivním životem paní Goluchová žije i v Novém domově.

Daniel Rychlík, ředitel Nového domova Karviná: “Paní Lojzička je přes svůj věk neuvěřitelně velice aktivní. Musím říct, že se velmi ráda zapojuje do téměř všech aktivit, které se v domově dějí. Naposledy to byl koncert Ládi Kerndla, který také velice ocenila a jako nejstarší obyvatelka domova dokonce dostala jeho osobní medaili.

Společně s příbuznými a pracovníky domova oslavenkyni pogratuloval i náměstek hejtmana Jiří Navrátil.

Jiří Navrátil (KDU-ČSL), náměstek hejtmana MSK: “Moravskoslezský kraj provozuje několik sociálních služeb pobytového charakteru, ale jsou tady i jiní poskytovatelé. Já se snažím vždy na pozvání všech přijet, když někdo slaví více jak 100 let. Dneska jsme tady v Novém domově v Karviné, kdy vlastně paní Aloisie slaví svých 101 let. Musím říct, že paní je v takové stavu, má tolik energie, která chybí mnohým z nás. Já bych jí chtěl popřát, aby si to užila v našem domově, aby opravdu služby, které tady poskytujeme byly pri ni jenom přínosné. A samozřejmě, že se těším na další setkání, že paní Aloisie nemá v sobě jenom energii, ale má v sobě i vtip a je to opravdu zážitek s ní strávit jakoukoli chvíli.

Samotná paní Goluchová doufá, že jí zdraví bude sloužit ještě několik dalších let.

Nahlásit chybu


K tématu
Úklid WAWA s.r.o.–Karviná
Karviná
od 3 000 do 10 000 Kč/měsíc

Detail

BĚLA - služby s.r.o. - okres Karviná
Karviná
od 3 000 do 13 000 Kč/měsíc

Detail