Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Lukrecius Chang z Karviné chystá nový film Kumite. První scény jsou už na světě

  • Karviná,

Na závěr se ještě podíváme na ukázku z chystaného filmu známého karvinského rapera Lukrecia Changa. Na realizaci filmu přispěl Moravskoslezský kraj, další sponzoři se hledají.

Lukrecius Chang je raper, tanečník, úspěšný kick-boxer, ale také tvůrčí osobnost, která ve svém životě neustále tvoří něco nového. Vystupoval v několika filmech jako Česká RAPublika, dokumentárním filmu Shit kredit a další. Momentálně se osobně podílí na vzniku nového filmu.

Lukrecius Chang, karvinský raper, autor filmu: "Když jsem byl malý kluk, tak jsem se díval na akční bojové filmy a v té době jsem dostal myšlenku, že bych chtěl jednou natočit svůj první český akční romský film s názvem Kumite. Celou dobu jsem nad tím přemýšlel, získával jsem zkušenosti v jiných filmech a potom mě oslovil Václav Šimáček, se kterým jsem ten projekt mohl oficiálně rozjet."

Společně pak oslovili profesionální filmový štáb a MSK, který pomohl s dotací. Díky tomu mohli Lukrecius začít točit první scény filmu.

Lukrecius Chang, karvinský raper, autor filmu: " Úvodní scény filmu se natáčely v Karviné, v regionální knihovně, ZŠ U Studny a Boxing king klub Ostrava. Dá se říct, že celou dobu na filmu pracujeme, sháníme investory, díváme se na různé projekty, které by mohly oficiálně vyjít, abychom mohli pokračovat v tom co děláme."

K dokončení filmu ještě stále chybí finance, jeho trailer je zveřejněn na youtubu, kde je také výzva k pomoci jeho dokončení.

Lukrecius Chang, karvinský raper, autor filmu: "Ten film ztvárňuje romského hrdinu, který vyniká v bojovém umění, jako je box, kick box, karate. tyto disciplíny bych chtěl v tom filmu ukázat, doufám, že to lidi podpoří."

Lukrecius Chang se objevil také v první velmi obsáhlé knize o českém rapu autora Ladislava Poety Zemana.

Lukrecius Chang, karvinský raper, autor filmu: "Jsem velmi rád, že jsem součástí tohoto projektu. V knize je zaznamenaný moment, že v roce 2000 vyšla první vinylová deska v Karviné, což je historický moment. V knize jsem dělal rozhovor o mé hudební kariéře od samého začátku až doposud."

O tom, že jeho snažení ať už na poli filmovém, hudebním tak i sportovním přináší ovoce, dokazuje i nedávno získané 1. místo v otevřeném mistrovství světa bojových umění, ve své věkové kategorii v disciplíně Freestyle Kata.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy