Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Jarní bazárek v Bejbáčku přilákal mnoho maminek

  • Orlová,

Mateřské centrum Bejbáček opět uspořádalo Jarní bazárek. V rámci něj si mohly maminky i budoucí maminky přijít vybrat z mnoha kusů oblečení, bot a dalších doplňků pro své ratolesti. Především si ale mohly přijít popovídat, vyměnit pár cenných rad a třeba si i nechat poradit od vizážistky.

Tradice každý rok na jaře. Dětský bazárek v mateřském centru Bejbáček proběhl i letos a opět se jeho prostory naplnily mnoha maminkami a jejich dětmi. Některé nabízely oblečení, jiné si ho přišly zakoupit. Akci si ale opět užily obě strany.

"Když se člověk podívá, tak jsou tu jak věci po dětech maličkých i po větších. Samozřejmě jsme mateřské centrum, takže primárně se tady setkávají maminky s malými dětmi, takže nejvíce prodávají ty malé věci. Ale stejně tak si tu holky prodávají třeba plesové šaty a vlastně cokoliv. Často se maminky domlouvají už i předem přes internet, kdo co vlastně chce zakoupit. Nejsme přece nafukovací a nosit to po Orlové není zrovna jednoduché," říká vedoucí Mateřského centra Bejbáček Silvie Tůmová.

Dobrá nálada byla patrná. Spokojenost neskrývaly ani maminky, které na akci přišly své věci nabízet ostatním, podle nich to v Bejbáčku vždycky žije a dají se tady po známostech sehnat i jiné věci, než jen oblečení.

"Já tady prodávám taky oblečení pro děti jak menší, tak už i větší, protože mám kluka i holku, takže si všichni tady najdou co potřebujou. Ale není to zaměřené jen na prodej oblečení ale také na prodej hraček, setkáte se tady s kosmetikou, setkáte se tady i s různými výrobky, které byste jen tak někde nenašli. Potkáte se tady s maminkami, s dětmi, zažijete tady určitá dobrodružství, protože je tady živo a to nejen o bazárku, ale i na jiných akcích," potvrzuje maminka Lenka Heroková.

Jak už bylo řečeno, kdo měl zájem, mohl si nechat poradit od zkušené vizážistky a také si nechat na zkoušku namalovat obličej. V hlavní roli byly ale samozřejmě děti, které si užívaly prostředí a hrály si.

"Veškeré naše akce v rámci Orlové jsou moc příjemné. Nejsou to akce, které by byly tak přeplácané, aby to bylo člověku až nepříjemné, ale zase na druhou stranu nás těší návštěvnost a její kvalita. Myslím si, že do Bejbáčku chodí skvělé ženy, skvělí rodičové i prarodičové. Ať už do herny nebo i na jiné aktivity, které pořádáme," dodává Silvie Tůmová.

Kromě jiného se tady mohly maminky poradit také o zdravé výživě a snadno a zdravě připravit například buchty a jiné pochutiny na zdravý způsob.
MadExIm služby s.r.o. - areál NKZ Stonava
Stonava
od 22 000 Kč/měsíc

Detail

Minori s.r.o. - Karviná
Karviná
od 20 000 Kč/měsíc

Detail

Minori s.r.o. - Karviná
Karviná
od 20 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků