Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Orlové zemřel motocyklista po nárazu do auta

  • Orlová,

Na ulici Ostravská v Orlové došlo ke smrtelné nehodě. Ve čtvrtek odpoledne tam motocyklista narazil do odstaveného vozidla. I když se muže svědkové nehody snažili oživit, na místě zraněním podlehl.

Ve čtvrtek po jedné hodině odpoledne došlo na ulici Ostravská v Orlové k tragické dopravní nehodě. Zahynul při ní 55letý motocyklista, který nepřežil střet s odstaveným vozidlem.

“Pravděpodobně v pravém jízdním pruhu přehlédl stojící osobní vozidlo a narazil do něj. Na místo dorazili kolegové z dopravního inspektorátu, kteří zajistili celé místo nehody,” říká Zlatuše Viačková, mluvčí karvinských policistů.

Muž jel na skútru směrem od Ostravy na Karvinou. Ihned po nárazu do vozidla Ford Focus, se mu snažili pomoci svědkové nehody, kteří zahájili masáž srdce a přivolali zdravotnické záchranáře. Bohužel už se ale muže zachránit nepodařilo.

“Veškerá snaha muži pomoci byla marná, protože lékaři záchranné služby po svém příjezdu konstatovali, že pacient utrpěl poranění neslučitelná se životem a museli konstatovat smrt,” říká Lukáš Humpl, mluvčí moravskoslezských zdravotnických záchranářů.

Během vyšetřování nehody se v obou směrech tvořili kolony a hustou dopravu museli řídit orlovští strážníci.

“Nehoda se stala v dopravní špičce, tudíž nemůžeme silnici zcela uzavřít,” dodala mluvčí PČR Karviná Zlatuše Viačková

Odstavené vozidlo stálo na okraji silnice z rozhodnutí policistů, kteří při běžné kontrole odhalili, že řidič Fordu má řízení motorových vozidel zakázáno.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy