Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Muž po hádce usmrtil nožem majitele domku

  • Orlová,

Policisté vyšetřují vraždu v Doubravě na Karvinsku. Šedesátiletý muž tam po hádce zaútočil nožem na majitele finského domku v kolonii. Ten na následky bodnutí zemřel. Podle místních sehrál svou roli alkohol.

Na pravidelné hádky, které se odehrávaly mezi dvěma muži a ženou, žijícími v jednom z finských domků v Doubravské kolonii, byli sousedi už zvyklí. Těsně před nedělní tragickou událostí, která stála život 48letého majitele domku, byly ale slyšet i výhružky smrtí.

“Já jsem seděla tady venku a bylo slyšet kravál. Prostě jak on řval na něho chcípni a tak podobně. Najednou vylezl ven a začal řvát, že je to největší špína, jako ta paní, která na něho zavolala policajty,” říká obyvatelka jednoho ze sousedících domků.

U majitele domku nějakou dobu žili ještě dva bývalí bezdomovci, 60letý muž a žena. Po nedělní hádce vzal starší muž do ruky nůž a na majitele zaútočil, ten na následky zranění na místě zemřel. Podle místních hrál ve vztahu všech tří velkou roli alkohol a možná také žárlivost kvůli ženy.

“Ony byla velká ožralica, a jak se ochlastali, tak už se hádali a šlo do bitky,” říká paní, která žije v sousední polovině domku.

Obyvatelka sousední poloviny domku se diví, že k něčemu vážnému nedošlo už dříve, hádky byly často doprovázeny bitím psa a velkým rámusem.

“Největší strach jsem měla, že to tady podpálí a nebudeme mít nic a že to všechno shoří,” dodala sousedka.

Okolnosti vraždy nyní řeší moravskoslezští kriminalisté.

“Policisté na místě provedli ohledání místa činu, zajistili kriminalistické stopy, které v současné době zkoumají znalci, říká Richard Palát,” mluvčí PČR MS Kraje.

V tuto chvíli je podán návrh na vzetí muže do vazby, pokud bude odsouzen, hrozí mu trest odnětí svobody až na osmnáct let.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků