Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Domov Vesna uspořádal ovocný ples

  • Orlová,

Domov Vesna připravil tradiční ples. Tentokrát se nesl v ovocném duchu. Přizpůsobena tomu byla jak výzdoba tak také občerstvení. Samozřejmě že nechyběl kulturní program a také hudba k tanci i k poslechu. V sále domova se sešli nejen klienti Vesny, ale také okolních zařízení. Jaká byla atmosféra vám ukážeme v příspěvku.

Opět po roce se v prostorách Domova Vesna uskutečnil tradiční ples. Tentokrát se pořadatelé rozhodli, že se ponese v ovocném duchu. A to jak výzdobou tak hodnotnými cenami i občerstvením.

"Výzdobu jsme udělali v duchu ovoce, na ní se podíleli jednak naši pracovníci, ale také naši klienti v rámci aktivizačních činností. Soutěž o věcné ceny je také v ovocném duchu a zejména jsou to ceny, takové vitamínové bomby, ovocné balíčky," říká ředitelka Domova Vesna Martina Šilhárová.

Samozřejmě se ples neobešel bez kulturního programu. Účastníci si užili jak taneční vystoupení, tak také pěvecké vystoupení sólové zpěvačky.

"Jednak to jsou mažoretky karvinského klubu Michelle a dále jsou to děvčata z kroužku aerobiku Domu dětí a mládeže z Orlové a krásné vystoupení pro nás má zpěvačka Zet, která působí v Janáčkově divadle. Co se týče zábavy, pozvali jsme opět Romana Patku, který už zná notu našich klientů a bude se jim snažit zpříjemnit toto odpoledne," dodává ředitelka Domova Vesna.

Ples podpořilo také město Orlová, tentokrát také zmíněnými vitamínovými balíčky s ovocem.

"Město chce, aby se lidé bavili, aby se radovali, aby žili a proto tyto akce podporujeme. Letos právě ovocnými balíčky jelikož se jedná o ovocný ples," říká starosta Orlové Tomáš Kuča (ČSSD).

Plesu se jako každoročně zúčastnili také přátelé z okolních zařízení, například z Domu seniorů Pohoda, ale také z petřvaldského zařízení Březiny. Opět nechyběli ani klienti domovů z Polska.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy