Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Orlovští si užili reprezentační ples města

  • Orlová,

Orlová má za sebou reprezentační ples města. V estrádním sále kulturního domu se tančilo, soutěžilo a také holdovalo dobrému jídlu a pití. K tanci a poslechu hrála kapela Tango. Před návštěvníky plesu se na pódiu vystřídaly také známé osobnosti. Své triky předvedl například kouzelník Pavel Kožíšek.

Tradiční reprezentační ples proběhl v orlovském kulturním domě. Návštěvníci se bavili a to už od prvních taktů, které zahrála kapela Tango. Ta se postarala o celovečerní porci světové i české dobře známé muziky.

"Šestnáctý reprezentační ples je velice pestrý, netrápila nás žádná témata, na žádné téma jsme ples nesměřovali. Je to spíše různorodé a veselé. Hlavní kapelou programu je kapela Tango, připravili jsme bohatý doprovodný program, akrobacii na židlích no a samozřejmě hlavní perličkou večera je Hanka Zagorová," říká Bára Herdová, ředitelka Domu kultury Orlová.

O zábavu se kromě jiných hostů postaral také Pavel Kožíšek, známý kouzelník a iluzionista, který návštěvníky pobavil triky s kartami, bankovkami a dalšími proprietami. Jako partneři mu posloužili sami hosté.

A i když byla zrovna volná zábava, jedlo se, pilo nebo tancovalo, po celou dobu mohli návštěvníci využít připravených stanovišť ve foyer kulturního domu.

"Z těch drobnějších doprovodných programů je to foto koutek a další hry jako trenažer, autodráha a takové zajímavé kvízy k řešení," doplňuje Bára Herdová.

"Jsem velmi rád, že se lidé přišli bavit. Že dokážou na chvíli zapomenout na své běžné každodenní starosti a mají před sebou jen zábavu a tanec a za to jim děkuji," dodává starosta Orlové Tomáš Kuča (ČSSD).

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy