Reklama

Na zimním stadionu proběhl turnaj judo přípravek

  • 14. května 2018,
  • 15:57,
  • Orlová,
  • Jan Varga

Malí judisté z Orlové a okolí změřili síly na turnaji přípravek. Na zimním stadionu pro ně bylo připraveno zázemí a tak jim nic nebránilo, než si vyzkoušet své první chvaty proti soupeři. Turnaj pro ně už po druhé připravil Judo Klub Orlová.

Reklama

Druhý ročník turnaje přípravek se odehrál v prostorách zimního stadionu. Sjeli se sem judisté z Ostravsko-Karvinského regionu, aby změřili své začátečnické síly. Utkat se mohli soutěžící maximálně do žlutého pásku.

"Tenhle turnaj je takový tréninkový. Všichni si tady poprvé vyzkouší, jaké to je na ostro. Zároveň se tady učíme zvládat průběh turnaje, uší se i naši rozhodčí, říká Tomáš Heczko," vedoucí Judo clubu Orlová.

Podle organizátorů už je i v útlém věku poznat, kdo má pro judo vlohy. Talent ale není vše, nutná je píle, pokora a výdrž. Všechny tyto vlastnosti se u mladých judistů teprve vyvíjí, takže je těžké říct, kolik šampionů bude mít klub ve svých řadách.

"O ten sport je obrovský zájem. My se ale nesnažíme za každou cenu rozšiřovat naše řady, ale spíše je udržet a utužit. Chceme se zdokonalovat profesně, aby tréninky byly pořád lepší a abychom to zdokonalili, co to půjde," říká Tomáš Heczko.

Tradiční akce probíhají i nadále, klub stále organizuje judo víkendy, na které se mohou přijít podívat jak děti, tak také mladí, kteří by měli zájem se judu věnovat. Všechny potřebné informace o akcích naleznou zájemci na stránkách klubu.
Antonín Goryl
Karviná
od 15 000 Kč do 18 000 Kč

Detail

Těšínská stavební s.r.o.
Karviná
od 18 000 Kč do 22 000 Kč

Detail

Mediaservis, s.r.o.
Karviná
od 6 700 Kč do 13 350 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Dny NATO spolu s Radegastem

Více PR článků
Zavřít reklamu