Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Eliška Rusková navštívila starostu Orlové

  • Orlová,

Eliška Rusková navštívila starostu města. Společně s rodiči byli pozváni do jeho kanceláře, kde všem starosta popřál k výbornému výsledku. Elišce Ruskové chybělo jen pár hlasů a byla by vítězkou pěvecké televizní soutěže. Umístila se ale na krásném druhém místě a my jsme se jí zeptali na to, jak celou soutěž prožívala.

Kancelář starosty navštívila mladá začínající zpěvačka, která momentálně slaví úspěch díky skvělému umístění v televizní pěvecké soutěži. Řeč je o Elišce Ruskové, kterou zná každý, kdo se účastí orlovských školních a společenských akcí. My jsme se Elišky zeptali, co se jí na soutěži nejvíce líbilo a co jí naopak přišlo velmi náročné.

"Nejtěžší bylo, když jsme se museli naučit nové písničky, které jsme neznali a neměli jsme na to vůbec žádný čas. Nejlepší byla vždy ta neděle večer, kdy tam byly lidi a ta energie, tak to bylo nejlepší," říká Eliška.

V rámci návštěvy u starosty města si Eliška převzala kytici, blahopřání a poděkování od starosty za reprezentaci sebe ale také města. Nás zajímalo, jaké emoce v průběhu soutěže cítila nejčastěji.

"Bylo tam strašně moc emocí. Byly to pocity štěstí, nervozity i smutku, dokonce zlosti. Těžko vybrat, která převažovala, ale asi to štěstí. Každou neděli, když jsem postupovala dál, tak jsem tomu nemohla uvěřit. Když jsem pak postoupil do finále, věděla jsem, že budu třetí, když jsem pak byla druhá, byla jsem opravdu šťastná," říká Eliška.

"Jsem opravdu rád, že se Eliška tak krásně umístila, je vidět, že máme v Orlové talenty a jsme všichni moc rádi, říká starosta Orlové Tomáš Kuča (ČSSD).

Po krátké besedě u starosty města se všichni přesunuli k areálu letního kina, kde Eliška společně se starostou symbolicky zasadila lípu do městské aleje přátelství. A to na upomínku 795 výročí od první zmínky o městě. Při tom jsme se zeptali, jaké vlastnosti a dovednosti, kromě talentu musí člověk mít, aby mohl v soutěži uspět.

"Talent ano, ale hlavně odvaha a trpělivost. Tam člověk pořád čeká a když je člověk typ, který chce všechno hned, tak tam to tedy nelze. Pokud takový člověk není," tak nemá šanci, uzavírá Eliška Rusková.

A co teď Elišku čeká? Hlavně odpočinek po náročném výkonu a pak také příprava nějaké vlastní autorské písně.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy