V Orlovském lesoparku vyrostlo lanové hřiště

  • 10:12,
  • Orlová ,

V Orlové otevřeli lanové hřiště. To dětem nabízí mnoho prolézaček, lanových prvků a sítí. Město ho nechalo vybudovat, aby orlovský lesopark znovu ožil a lidé měli proč do něj chodit. Kdo jiný mohl hřiště slavnostně otevřít a rovnou vyzkoušet než samy děti.

Zbrusu nové dřevěné prolézačky, lanové dráhy a sítě mají k dispozici orlovské děti, které se budou pohybovat v lesoparku. Město tam totiž tento týden slavnostně otevřelo lanové hřiště, na které si hned přišly jeho kvality ověřit děti, které trávili čas na nedalekém příměstském táboře.

Po rekonstrukci celého lesoparku, v rámci které byly vytvořeny nové stezky pro chodce, vyměněny lavičky, koše a nové osvětlení je tak lesní hřiště dalším tahákem, proč lesopark navštívit. Město doufá, že se do něj opět vrátí život.

"Zjistili jsme, že nestačí jen vyměnit chodníky, lavičky a koše. Chceme do lesoparku vrátit život, který tady byl, takže proto jsme investovali do tohoto hřiště. Naproti ještě vyroste nová fitness stezka," dodává starosta Orlové Tomáš Kuča (ČSSD).
ANO..., s.r.o. - pracoviště
Horní Suchá
od 27 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace - Orlová
Orlová
od 26 000 Kč/měsíc

Detail

MALÍŘI NATĚRAČI CZ s.r.o. - Havířov
Havířov
od 15 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků