Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Charitativní hokejový zápas podpořily stovky lidí

  • Orlová,

Rodiny, které se starají o své nemocné blízké, to nemají v životě jednoduché. Hokejisté v Orlové se rozhodli pomoci konkrétním lidem. Během charitativního utkání se podařilo vybrat přes dvě stě tisíc korun.

Tohle je osmiletý Alex, který se narodil se vzácnou nemocí, kvůli které nemůže chodit. Prodělal už mnoho operací a další ho čekají. Stal se jednou ze čtyř tváří, pro kterou uspořádali orlovští hokejisté charitativní zápas mezi legendami a současným týmem.

“Já myslím, že všichni z nás cítí stejnou emoci. Jsme šťastní a veselí, a zároveň dojatí z toho, co tady můžeme dokázat lidem v Orlové. Dlouhou dobu tady nebylo tolik lidí a věřím, že dnes dokáží pomoci lidem, kteří to potřebují,” řekl hokejista Rostislav Moravec.

Na zápas přišly opravdu stovky lidí. Hokejisté je za to odměnili skvělým zápasem.

Výtěžek z turnaje pomůže nejen Alexovi, ale i mamince dvou dětí Silvě, která má trvalé poškození mozku, dále malému Davídkovi s dětskou mozkovou obrnou a bojovnici Nikole.

“Děkuji všem, kteří tady přišli, všem organizátorům a hlavně Rosťovi Moravcovi, který mě tady pozval,” řekla obdarovaná Nikola.

“My bychom chtěli za naši celou rodinu poděkovat, strašně nás to dojalo,” dodala maminka Alexe.

Během charitativní akce se podařilo vybrat přes 200 tisíc korun.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy