Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Přišly jsme o soutěže, ale jsme rády, že jsme opět spolu. Shodují se děti z Domu dětí a mládeže v Orlové

  • Orlová,

Dům dětí a mládeže v Orlové nabízí nejrůznější aktivity. Navštěvují ho stovky dětí. Po rozvolnění opatření se vše vrací opět k normálu. Zejména děti z tanečních kroužků ale mrzí, že přišly o soutěže.

Tohle jsou malí kuchtíci, kteří navštěvují kroužek vaření v Domě dětí a mládeže v Orlové. Děti jsou nadšené, že po rozvolnění opatření kvůli koronaviru se už opět mohou setkávat.

Sandra Šertlerová, vedoucí kroužku vaření:  "Opravdu jim to chybělo. Někteří mi volali, jestli pro ten sešit, který tady mají, jestli si mohou přijít kvůli receptům, protože doma ukazují, co se tady naučili. Já si myslím, že se všichni strašně moc těšili.”


anketa: "Já chodím do tohoto kroužku, protože jsem vždy chtěla péct, vařit. Jsem chtěla dělat mamce snídaně, obědy a večeře."

Více než dva měsíce se nemohly stýkat ani tyto malé tanečnice. Mrzí je, že byly zrušeny i všechny soutěže.

anketa: "Čekalo nás mistrovství ČR, ale zrušilo se nám to kvůli koronaviru. Byla jsem smutná.”
anketa: "Nejvíce mi chybělo, jak trénujeme tance. Kamarádky a trenérky taky.”
Kateřina Šostoková, hlavní vedoucí TK Joy: "Mi jako trenérce chyběl hodně kontakt s dětmi. První týden bylo příjemné si od toho všeho odpočinout, ale postupem času mi to začalo hodně chybět. Věděla jsem, že třeba tento víkend jsme měli být na soutěži, měli jsme mít akademii, takže mi to bylo určitě hodně líto. Dům dětí už funguje v omezeném režimu od 11. 5. Rozjely se už téměř všechny kroužky, kromě těch na základních školách."

Dům dětí a mládeže musí i nadále dodržovat stanovená opatření. Děti se napříč kroužky nesetkávají, rodiče nesmí do vůbec do budovy.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy