Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Orlovský policejní TOXI tým dostal z ulice další dealery drog

  • Orlová,

Orlovský policejní TOXI tým byl opět úspěšný. Dostal z ulice další dealery drog, muže a ženu. Povedenému páru nyní hrozí až pětileté vězení. Na svůj trest už čekají ve vazbě.

Po důkladném rozpracování a přípravě orlovští kriminalisté, kteří se specializují na odhalování drogové kriminality, zatkli 39letého muže a 32letou ženu.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR MSK: "Dvojici prokázali, že nejméně od roku 2020 do svého zadržení záměrně měli prodat, dát nebo jiným způsobem umožnit užít drogově závislým osobám pervitin."

Během domovních prohlídek byla nalezena bílá i žlutá krystalická látka, takzvané dealeráky, finanční hotovost, jehly, skleněnky, zelená sušina a další věci související s dealerstvím drog.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR MSK: "Komisař proti oběma zahájil trestní stíhání a obvinil je ze spáchání přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy ve spolupachatelství. V případě prokázání viny a odsouzení žena i muž mohou být odsouzeni k trestu odnětím svobody na jeden rok až pět let."

Než přijde na hlavní soudní líčení, tak si muž a žena pobydou nějaký čas ve vazbě, kam je soud už pro jistotu poslal.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy